Alla kategorier > Väskor
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Väska - Säljer denna väska från scorett. Passar till allt
Tiamo väska - (ÄKTA) Snygg tiamoväska som är i bra skick, skriv för mer bilder. Pris kan diskuteras
Väska  - Säljer min superfina väska som jag köpt på scorett för ett tag sedan.  Väskan är i fint skick och knappt använd💘
Väska - Säljer min fina väska. Används inte längre. Inga defekter❤️Tiamo väska
Väska  - Väska köpt på scorett för 450kr.  !helt fel fri!
Väska - Svart väska i sammet från scorett helt i nyskick
Tiamo väska  - Jättesnygg tiamo väska som är i jättebra och nytt skick! Köpt från scorett, nypris 599kr mitt pris 200kr
Tiamo väska  - säljer denna fina tiamo väska ifrån scorett då jag inte har användning för den längre💓bra skick och priset kan diskuteras
Väska
Väska  - 89 Väska  - 90

Väska

Storlek: STOR
Kategori: Väskor
Märke: Scorett

150 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Säljer denna väska då den inte kommer till användning, använd några fåtal gånger men är som ny. Den har ett litet fack inuti väskan och är väldigt rymlig. Väskan har även en dragkedja så man kan stänga den om man vill. Frakten står köparen för.

Nathaliekofman
Nathaliekofman
(1)
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mera från kategorin Väskor
Visa alla
handväska  - Cool svart axelväska med flätat handtag och flera dekorativa remmar. Väskan dragkedja upptill och en extra ficka framtill med dragkedja. Snygga metalldetaljer och en kompakt, boxig form som ger en edgy vibe.
Vit handväska  - Säljer nu min favvo väska då jag söker nytt. Bredd: 35cm. Höjd: 21cm. Djup: 15cm. Ett handtag lite slitet, se sista bilden.
Svart axelväska i skinnimitation - Säljer en svart jätte fin handväska från Swedora. Det är den större modellen (storlek 30). Väskan är aldrig använd och är i nytt skick. Jätte bra med utrymme och bra material. Axelband ingår så det går att välja längd på väskan.
Monogram handväska - Elegant och stilren handväska perfekt för vardagsbruk + långt band.❤️ Väskan är second hand men ser helt ny ut och tillverkad i ett klassiskt monogrammönster med detaljer i brunt. Den har gott om utrymme för dina viktigaste saker. ❤️❤️pris kan diskuteras!
Väska  - Aldrig använd
Zadig väska svart - Säljer en svart zadig volataire väska i superbra skick, köpt här på plick, både kort och lång kedja tillkommer💓
Blå kuvertväska i skinn med snörning - Snygg blå kuvertväska i mjukt skinn med cool snörning upptill. Perfekt storlek för det viktigaste och enkel att bära med sig. Stilsäker accessoar som lyfter din outfit.
Malin birger handväska  - Snygg väska från "by malene birger”💕Sparsamt använd så i mycket bra skick! Säljer då jag har för många väskor och denna aldrig kommer till användning🙈💕