Alla kategorier > Väskor
Väska
Väska  - 89

Väska

Storlek: NO SIZE
Kategori: Väskor
Färg: Svart

300 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Så snygg, går ej att få tag i nånannastans då den är secondhand <3

secondhand
secondhand
(2)
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla
väska - fin väska jag fick i present
Väska - Väska från Rebecka Minkoff, modellen ”Edie crossbody” i mörkgrå/svart. Några få slitningar men annars jättefin! Nypris 2700kr, säljer för 600kr. Hör av er för fler bilder💕
Väska - Fin väska i bra skick!
väska - fin väska jag fick i present, kedjan är blandning av guld o roseguld
Väska - Jag säljer denna väska för att den inte kommer till användning. Den är i väldigt bra skick. På utsidan har den ett fack och på insidan har den två lite mindre.
Väska  - Nu säljer jag min väska som inte kommer till användning längre, det har en lite förstöring men man ser inte den när man har stängt väska💕💕 nypris 400
Väska  - En gammal snygg modell Victoria secret väska, skor snygg med fina detaljer 150kr
Snygg väska - Köpt i en butik i Italien för två år sedan. Kedjan går att ta av om man vill ha den som en clutch! Finns lite tecken på användning, se bilderna. Köpt för 1200kr Höjd: 13cm Längd: 21cm. Äkta läder
Andra annonser från Väskor
Visa alla
Bucket väska HM - Helt ny💗
Vinröd flätad clutch väska  - Säljer en vinröd flätad clutchbag med lång axelrem. Väskan har ett rymligt fack med dragkedja på insidan.
Populär brun bucket bag - Snygg axelväska i bucket-modell med brunt läder och beige canvasinsats. Så fin säljer då jag fick den i present men inte riktigt min stil! Den är helt oanvänd :)
valentino handväska - Valentino liknande handväska 💖 Har några defekter så kom privat för bild på dom.
Chloe Paddington liknande planet missy - Väska från planet missy, den är ej äkta! Men en liknande som påminner om den kända chloe Paddington väskan, i helt nytt skick utan prislapp och oanvänd❤️  Skriv bara kring frågor eller bilder🤍
Rosa Balenciaga handväska i skinn - Cool rosa handväska från Balenciaga i mjukt skinn med silverfärgade nitar och detaljer. Väskan har dubbla handtag, dragkedja framtill och en klassisk, lite slouchy form. Perfekt för dig som vill ha en statementväska med edgy vibe.
Korthållare  - Helt ny och och o använd korthållare, allt som visas i bilden medföljer, skickar inom 24 timmar, har även andra färger och modeller i min profil
Brown handbag - Very nice used lightly no sign of usage. bought in korea