Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Stella McCartney väska  - Säljer min supersnygga Stella McCartney väska då den inte kommer till användning! Lågt pris pga av att jag vill få den såld ❤️ har bevis på att den är äkta, bara att fråga så skickar jag!
Stella McCartney väska - En snygg Stella McCartney väska i väldigt bra skick. I den stora modellen perfekt till skolan. Säljer på grund av att vill köpa en annan nypris ca 10000kr säljer för 5500kr pris kan diskuteras vid snabb affär. ❤️❤️❤️ dustbag och kvitto finns
Stella McCartney väska - Kollar intresse på min fina Stella väska i mellan storleken! Köpt för strax över 7 tusen och säljer nu för 4000 då den är väl använd! Om ni har frågor om egna bilder osv så släng iväg en fråga! Äktighetsbevis tillkommer! Kortet är däremot inte i jätte bra skick! Men skickar bild vid önskemål!
Stella Mccartney väska  - Säljer denna as snygga Stella väska som är hyfsat svår att få tag på säljer vid bra pris då den har 4 stenar som saknas men de är verkligen inget som syns när man har på sig den💗
Äkta Stella McCartney väska - Axelväska från Stella McCartney i ormmönster med kedjedetaljer i silver. Väskan har en mjuk, slouchy form och en bred axelrem i metall. Väskan är äkta och dustbag tillkommer 💕
Stella McCartney väska - Limited-Edition Falabella Star väska i storlek mini tote bag. Bra skick! Skriv för fler bilder o frågor
Stella mccartney väska - Säljer min stella mccartney väska då den tyvärr inte kommer till användning☺️lite fläckig, kan skicka bättre bilder vid önskan
Köpare
Köpare
Stella mccartney väska
Stella mccartney väska  - 89

Stella mccartney väska

Storlek: -
Kategori: Väskor

300 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

En Stella McCartney liknande väska i vädligt bra skick. Använd fåtal gånger så ser som ny ut. Man kan skjustera längden på bandet till långt eller kort. Rymmer mkt!!

Mera från kategorin Väskor
Visa alla
Becksöndergaard clutch  - Mycket fint skick
Populär Zara väska  - Snygg grå handväska med rundad form och silverfärgade paljetter över hela väskan. Väskan har två handtag, justerbar axelrem och dekorativa spännen framtill. Stängs med dragkedja och är tillverkad i ett mjukt syntetmaterial.
Svart flätad axelväska i skinn - Snygg svart axelväska med flätad design och justerbar rem. Väskan är tillverkad i mjukt skinn och har en praktisk öppning med dragsko. Perfekt storlek för det viktigaste och ger en trendig touch till din outfit.
Rosa väska från japan  - Rosa väska som e jätte gullig, ganska använd men fortfarande i bra skick! Den har peelat pytte lite på kanten:)
Gina Tricot flätad handväska, svart - Stilren flätad svart handväska  med rundad form och kort handtag. Väskan har dragkedja upptill och mäter ca 24x21 cm. Perfekt accessoar för dig som gillar en trendig och clean look. Det tvinnade handtaget ger en unik designelement till denna konstläderväska från Gina Tricot.
Dumplingbag från Bow19 - Snygg svart dumplingväsla från Bow19 med mjukt skinnliknande material och coolt rynkad design. I ny skick, nypris 600kr
Svart handväska med dragkedja - Snygg svart handväska i skinn med två rejäla handtag och dekorativa sömmar på sidorna. Väskan har flera fack med dragkedja både på utsidan och insidan, perfekt för att hålla ordning på dina grejer. Stilren och praktisk design som passar till det mesta.
Chloe Paddington  väska - Snygg handväska från Pauls Boutique med marinblå detaljer och guldfärgade metalldelar. Väskan är vit med nautiskt mönster av ankare, hjul och hjärtan i blått och rött. Dekorativt hängande rep och lås framtill. Perfekt för dig som letar efter en chloe Paddington liknade väska