Alla kategorier > Väskor
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
stella mccartney liknande väska - Säljer denna superfina väska som knappt är använd! Inga defekter🤍 skriv för frågor
Stella McCartney LIKNANDE väska - En skit snygg väska med kedja och glitter som PÅMINNER om Stella McCartney. Aldrig använd och i perfekt skick 💕
Stella McCartney väska - Säljer min Stella McCartney-väska. Inköpt second hand på Vestiaire Collective runt 2017. Syns att väskan är använd, dock i samma skick som när jag köpte den då den inte använts så mycket av mig. Kedjan lite sliten. Men i det stora hela mycket fin fortfarande. Storleken är 37x35 cm. OBS jag kan ej verifiera att den är äkta då den är köpt second hand. Den har inget serienummer.
Stella mccartney väska - Säljer nu min stella mccartney väska falabella mini tore bag, i fint skick. Finns både äktighetsbevis och dust bag.
stella mccartney väska - Säljer min fina väska för den inte kommer till användning!💓lilla modellen! Oklart om den är äkta eller ej men ser väldigt äkta ut!
Stella mccartney - En liknade stella mccartney väska, jätte bra pris, nästa helt ovanvänd, mått 22 x 30 cm kom och köp!
stella mccartney liknande väska  - säljer min svart stella mcartney liknande väska!! den är i bra storlek och nästan aldrig andvänd  skriv för fler bilder och pris kan diskuteras
Stella McCartney inspirerad väska
Stella McCartney inspirerad väska - 89 Stella McCartney inspirerad väska - 90 Stella McCartney inspirerad väska - 91

Stella McCartney inspirerad väska

Storlek: Liten/medel
Kategori: Väskor
Färg: Svart

250 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Svart Stella McCartney inspirerad väska i bra skick, den enda defekten är att ena delen av knappen gått av som ni kan se på sista bilden (dock inget som syns eftersom det är inuti väskan)

Hanna Ahlström🤍
Hanna Ahlström🤍
(11)
Senast aktiv: Senaste månaden
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mera från kategorin Väskor
Visa alla
Väska - Säljer en snygg med klassiskt monogrammönster i mörkbrunt och beige. Väskan har guldfärgade metalldetaljer, justerbar axelrem och snörning upptill. Materialet är skinn och den har en rymlig bucket-form som är både trendig och praktisk.
Kurt Geiger Kensington axelväska - Säljer en Kurt Geiger Kensington axelväska med grov kedja i antikguld och snyggt rutigt tyg i mörka toner.  Perfekt storlek för det viktigaste.
Svart dumpling bag - Helt ny handväska!
By Malene Birger - Snygg axelväska från By Malene Birger med svart och vit rutigt mönster. Väskan har en smal axelrem i svart och guldfärgad dragkedja. Insidan är fodrad i en brunrosa ton. Perfekt storlek för det viktigaste och stilren design. Bredd 25,5cm och höjd 18cm
Svart handväska  - Säljer en svart handväska med klassiska silverfärgade nitar och detaljer.
Zadig Voltaire - Cool svart handväska från Zadig & Voltaire i skinn med silverfärgade detaljer och dragkedjor. Väskan har två handtag, avtagbar axelrem med VOLTAIRE-tryck och dekorativa nitar längs kanterna. Perfekt storlek för det viktigaste och snygg design med logga framtill.
handväska zadig - svart handväska zadig. Super bra skick. köpt av en annan här på plick för 1500kr.
Svart axelväska Juicy Couture - * Axelväskan Kimberly från Juicy Couture i svart velour * Helt ny * Stilren och praktisk axelväska med en elegant klaffstängning * Har en justerbar rem som låter dig välja hur du vill bära den * Storlek i cm: 25x9x17