Alla kategorier > Väskor
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
väska - en söt svart väska som är oanvänd 💖pris går att diskutera!
Väska - Söt väska med guld detaljer! Använd få gånger !
Väska - Liten och sött väska! Svart med guldiga detaljer och kedja. Ej använd mycket men några repor på spännet, inget som märks av.
Väska  - Säljer min Zara väska som är köpt här på Plick då den inte kommer till användning längre! För fler och bättre bilder är det bara att kontakta mig!!💕🫶🏻
Väska  - En stor svart väska från primark!
Väska  - Säljer en jätte fin väska som passar perfekt om man vill ha med sig lite mer grejer. Funkar jätte bra som Skol väska💕
Jättefin väska - En sjukt snygg väska har mycket plats
Väska - Säljer den här svarta väskan(pris går att diskuteras)🩷
Väska
Väska - 89 Väska - 90 Väska - 91

Väska

Storlek: X
Kategori: Väskor

50 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Väska i bra skick, justerbart band. Mockaimitation på framsida, skinnimitation på baksida.

Elin Larsson
Elin Larsson
(7)
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mera från kategorin Väskor
Visa alla
Vinröd flätad clutch väska  - Säljer en vinröd flätad clutchbag med lång axelrem. Väskan har ett rymligt fack med dragkedja på insidan.
valentino handväska - Valentino liknande handväska 💖 Har några defekter så kom privat för bild på dom.
zadig / zadigvoltaire  - Säljer då den ej kommer t användning  Säljer en svart quiltad axelväska från Rebecca Minkoff med coolt hexagonmönster och silverfärgad kedjerem. Väskan har en snygg metallogo framtill och dragkedja längst ner. Perfekt för dig som vill .
Väska GinaTricot - Använd men i gott skick 🌸
Svart Balenciaga handväska i skinn - Cool svart handväska från Balenciaga i äkta skinn med silverfärgade metalldetaljer, dragkedja framtill och nitar. Kommer med extra axelrem och spegel. Perfekt storlek för det viktigaste och ger en edgy vibe till din outfit.
Handväska med FF-mönster - Säljer en ikonisk handväska med det klassiska FF-logomönstret i svart och brunt. Väskan har guldfärgade detaljer, kedjerem och en stor metallspänne framtill. Använd ett fåtal gånger och är i otrolig kvalitet! Dustbag tillkommer☀️
Vit handväska från Balenciaga - OBS, vet inte om de är äkta! Så därav priset. Snygg vit/beige  handväska med klassiska detaljer, flätat handtag och dragkedjor både fram och inuti.  Och lite smutsig.