Alla kategorier > Väskor
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Kedjeväska tiamo - Snygg svart kuvertväska i skinn med grova silverfärgade kedjor, fin och bra att ha. Nypris 499kr
Svart tiamo kedjeväska - Säljer denna snygga kedjeväskan i svart skinn! Älskar denna men hittar tyvärr ej användning för den längre 🥹🪩        Märke: tiamo, Köpt för 599kr, jättebra skick!
Svart kedjeväska  - Väskan är i bra skick. Säljer den pågrund av att den inte andvänds. Man får plats med det mest behövande. Skriv gärna prisförslag eller om ni vill att jag skickar en tydligare bild. 💗💗
Svart kedjeväska - Säljer den här svarta kedjeväskan från design by amor! Den är aldrig använd💓original pris 400kr
svart kedjeväska - den är i nyskick och säljs inte längre på h&ms hemsida
Kedjeväska - Cool svart axelväska i mockaimitation med glansig finish och kraftiga silverfärgade kedjor som axelremmar och längs kanterna. Väskan har en mjuk, slouchy form och dragkedja på insidan. Perfekt för dig som gillar edgy och trendig stil.
Kedjeväska  - Svart fin väska med kedja 💕
Svart kedjeväska från Tiamo
Svart kedjeväska från Tiamo - 89 Svart kedjeväska från Tiamo - 90 Svart kedjeväska från Tiamo - 91

Svart kedjeväska från Tiamo

Storlek: -
Kategori: Väskor

90 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Svart väska från Tiamo. Fint skick använd endast ett fåtal gånger. Stängs med dragkedja och magneter. Förutom innefacken på bilden finns det även ett dragkedjefack på baksidan av väskan. Köpt för: 500 kr. Jag säljer min för 90 + frakt, alltså 153 kr. Pris kan diskuteras

Lisaribbner
Lisaribbner
(1)
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mera från kategorin Väskor
Visa alla
valentino handväska - Valentino liknande handväska 💖 Har några defekter så kom privat för bild på dom.
Vinröd flätad clutch väska  - Säljer en vinröd flätad clutchbag med lång axelrem. Väskan har ett rymligt fack med dragkedja på insidan.
zadig / zadigvoltaire  - Säljer då den ej kommer t användning  Säljer en svart quiltad axelväska från Rebecca Minkoff med coolt hexagonmönster och silverfärgad kedjerem. Väskan har en snygg metallogo framtill och dragkedja längst ner. Perfekt för dig som vill .
Svart väska - Ikonisk svart axelväska från…. skinn med klassisk guldfärgad kedja och CC-lås. Insidan är vinröd med präglad logga. Perfekt storlek för det viktigaste och en riktig statement piece för din outfit.
Väska GinaTricot - Använd men i gott skick 🌸
Svart Balenciaga handväska i skinn - Cool svart handväska från Balenciaga i äkta skinn med silverfärgade metalldetaljer, dragkedja framtill och nitar. Kommer med extra axelrem och spegel. Perfekt storlek för det viktigaste och ger en edgy vibe till din outfit.
Brun handväska från Guess med lås - Säljer en brun handväska från Guess i syntetmaterial med struktur som påminner om struts. Väskan har dubbla handtag, silverfärgade metalldetaljer och ett stort lås framtill. Insidan är fodrad med mönstrat tyg i vitt och orange med Guess-logga. Fråga innan köp