Alla kategorier / Mode / Väskor
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Tiamo väska - Sååå fin tiamo väska i super skick💓
Tiamo väska - Säljer en svart axelväska från Tiamo i skinnimitation med grov silverfärgad kedja som axelrem och detaljer runt kanterna. Väskan har magnetlås och ett innerfack med dragkedja. Perfekt storlek för det viktigaste och ger en cool vibe till din outfit.
Tiamo väska - Säljer denna väska som både gå att ha som långt band och kortare band. Den är använd fåtal gånger och är i mycket fint skick.
Tiamo väska  - Säljer en tiamo väska pågrund av att den inte kommer till användning längre🤍 perfekt nu till hösten🍂! Skriv för intresse & pris kan diskuteras
Tiamo väska  - Säljer denna as snygga väskan ifrån tiamo. Modell Pricilla. Ett fack med dragkedja på baksidan och ett fack med dragkedja på insidan. Axellänk 105 cm. Längd 28 cm, höjd 18 cm, bredd 5 cm. Nypris: 550 kr! Tveka inte att höra av dig vid frågor💞💞
Tiamo  - Tiamo väska säljes då jag ej använder den längre🩷
tiamo väska  - jättefin väska från tiamo som man kan ha snett över kroppen, man kan även snurra bandet så man kan ha den över ena axeln.
Äkta tiamo
Äkta tiamo - 89 Äkta tiamo - 90 Äkta tiamo - 91

Äkta tiamo

Storlek: NO SIZE
Kategori: Väskor
Märke: tiamo
Färg: Svart

170 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Säljer en äkta tiamo väska i använt skick men fungera fortfarande fint, skriv vid intresse

Gloria
Gloria
Senast aktiv: Nyligen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mer från samma säljare
Visa alla
Vit blommig volangkjol från Cubus - Supersöt kort kjol i vit med små blommor i blått, rött och grått. Kjolen har volanger och ett smockat midjeband som gör den både bekväm och snygg. Perfekt för dig som gillar en feminin och lekfull stil.
Rosa blommig volangkjol - Supersöt kort kjol i rosa och lila toner med blommigt mönster och bred smock i midjan. Kjolen har flera volanger som ger en fluffig och lekfull look. Perfekt för dig som gillar färg och mönster. Materialet känns lätt och luftigt.
Rosa ribbad topp från Zara - Säljer en ljusrosa ribbad topp från Zara med korta ärmar och små volangdetaljer vid axlarna. Toppen är figurnära och har rund halsringning. Perfekt för dig som gillar en söt och enkel stil.
Svart volangkjol från Zara - Säljer en svart kort volangkjol från Zara. Kjolen har flera lager med volanger som ger en snygg och lekfull look. Den är tillverkad i mjukt bomullsmaterial och har en elastisk midja för skön passform. Perfekt för dig som gillar trendiga och bekväma plagg.
Liknande annonser
Visa alla