Alla kategorier > Väskor
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Valentino ryggsäck - Valentino ryggsäck köpt 2022, använd en gång. Nyskick.   Kvitto finns.
Valentino ryggsäck  - Ryggsäcken är knappt använd! Säljer den för att jag har för många väskor 🌸
Valentino mönster ryggsäck - Säljer en snygg ryggsäck från Michael Kors i ett coolt blått och svart camouflage-mönster. Den har en praktisk dragkedja framtill och justerbara axelremmar. Perfekt för vardagsbruk eller skolan. Ryggsäcken är i mycket bra skick och redo för nya äventyr!
Mario Valentino Ryggsäck - Mario Valentino Superman Ryggsäck. Denna ryggsäck köpte jag från Zalando 4/10-22 priset var då 1116kr.  Den är för nuvarande slutsåld på Zalando.  Den är använd ett par gånger.  Den är i nyskick.  Varan finns i Kalmar för upphämtning/fraktas
Svart ryggsäck från Valentino - Säljer en snygg svart ryggsäck från Valentino med diskret logomönster över hela väskan. Ryggsäcken har justerbara axelremmar med Valentino-tryck, ett stort huvudfack med innerficka och en praktisk ytterficka med dragkedja. Materialet är skinnliknande syntet och detaljerna är i svart. Skicka gärna frågor och bud!
Oanvänd ryggsäck från Valentino - Aldrig använd ryggsäck från Valentino i perfekt skick!  Skriv gärna för fler bilder eller frågor :)
Ryggsäck - Oanvänd svart ryggsäck ifrån Hype med prislappen kvar.
Valentino inspirerad ryggsäck
Valentino inspirerad ryggsäck - 89 Valentino inspirerad ryggsäck - 90 Valentino inspirerad ryggsäck - 91

Valentino inspirerad ryggsäck

Storlek: Liten
Kategori: Väskor
Färg: Svart

250 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Liten ryggsäck inspirerad valentino rock stud. Svart med guld nitar, använd men i bra skick.

Josefin Eklund
Josefin Eklund
(9)
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mera från kategorin Väskor
Visa alla
 Monogram Mini Handväska - Säljer en brun minihandväska  med klassiskt monogrammönster och beige detaljer. Väskan har två korta handtag och avtagbar axelrem i läder. Kommer med dustbag och box. Perfekt accessoar för dig som gillar lyxig och tidlös design.
Guldig handväska från Marc Jacobs - Säljer en snygg guldig handväska från Marc Jacobs i skinn med guldfärgade metalldetaljer och dubbla handtag. Väskan har dekorativa spännen och en metallbricka framtill som ger en lyxig känsla. Perfekt accessoar för att lyfta din outfit.
 Dior Boston 20 - Säljer en  dior Boston 20  med klassiskt monogrammönster i vitt och rosa. Väskan har två korta handtag i ljust skinn, silverfärgade metalldetaljer och dragkedja upptill. Perfekt för dig som vill ha en trendig och lyxig accessoar.
Marc Jacobs väska - Snygg svart handväska från Marc by Marc Jacobs. Perfekt storlek och passar till allt!! Har ett litet hål vid dragkedjan som visas på sista bilden❤️
ATP atelier väska - Använd 2 gånger. Nypris 3900kr. Har fått enstaka repor som syns på sista bilden, men syns bara i vissa ljus och vinklar 💙 ingår dustbag
Atp ateiler - Säljer en superfin rosa axelväska med unikt twistat handtag och asymmetrisk lock. Väskan har en clean look och är gjord i slätt syntetmaterial. Perfekt storlek för det viktigaste och har en lång axelrem så du kan bära den crossbody.
Zadig&Voltaire väska - Mitt ex har lämnat kvar sin väska här för ett halvår sen så nu säljer jag den. Fås med både långt och kort axelband och väskan är i nyskick
Kurt Geiger väska - Modellen mini! Sparsamt använd men lite slitningar på kanterna som knappt syns.