Alla kategorier / Mode / Väskor
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Valentino väska - jag säljer denna superfina väska från valentino, den ör svart och har en guld kedja. Med väskan får du en röd valentino påse. Jag har aldrig använt väskan eftersom den var inte i min smak  ! Den ör dock jöttebra om man vill få plats med mycket! priset änd
Valentino väska  - Valentino väska stor modell använd men fortfarande bra skick🤍
Valentino väska - Snygg svart axelväska från Valentino med logomönster över hela väskan.Den enda nackdelen är att låset fastnar lite, därav priset, men väskan är i mycket bra skick.
Valentino väska - Så snygg valentino väska i nyskick, endast haft i en vecka. Säljer då jag hittat en annan som jag hellre vill ha☺️ NYPRIS 1600kr. Pris kan diskuteras!!!
Valentino väska - Snygg svart axelväska från Valentino. Kedjorna har tappat lite av den guldiga färgen (se sista bilden) 💕 fraktar endast och köparen står för frakten.
Valentino Väska - Säljer denna Valentino väska. Använt en gång men ser helt ny ut. Den är superfin och man får plats med många saker i den.   Nypris 849kr. Säljer för 300 eftersom den saknar låset. 😊
Valentino väska  - Detta är en valentino väska som jag köpte från en tjej för 8000. När jag köpte den var den som ny men jag har använt den därav är den trasig. Eftersom att den är trasig så säljer jag den mkt billigare (runt 2000 men  pris kan diskuteras). Nitar är av på ena sidan men om man vill kan man använda den på andra sidan elle köpa nitar och limma fast. Banden är även slitna men det kan man oxå fixa. Den är oxå smutsig där inne men det är inget man kollar på. Kom privat för fler bilder eller frågor!❤️❤️
Väska från Valentino - Ny väska från Valentino! Pris kan diskuteras. Finns fler bilder.
Valentino väska
Valentino väska  - 89 Valentino väska  - 90 Valentino väska  - 91

Valentino väska

Storlek: Zero
Kategori: Väskor
Märke: Mario valentino
Färg: Svart

350 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Jag säljer denna fina väska från mario valentino. Köpt för 2 år sedan för 1200 kr. Den har inga defekter och är i gott skick. Använder då den inte kommer till användning längre.

Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mer från samma säljare
Visa alla
Lisa for president VANS  - Jag säljer dessa as häftiga VANS från Simpson kollektionen! Dom är använda ett fåtal gånger och är inte creasade. Fint skick och passar svin bra till baggy jeans
Brun väska i läder  - Säljer denna fina väska i grymt skick. Köpt second hand men den är ”genuine Leather” och Made in Italy
 NOÉ från Louis Vuitton - Säljer en klassisk brun axelväska från Louis Vuitton med det ikoniska monogrammönstret. Väskan har justerbara axelremmar och detaljer i läder❤️Finns tecken på användning.
Liknande annonser
Visa alla
Fortsätt i appen →