Alla kategorier > Väskor
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
väska - väska köpt i spanien!!! aldrig använd ❤️ kan gå ner i pris vid snabbt köp🥰
söt väska  - söt ljusblå helt oanvänd handväska! (använd min hand som storleksreferens)🩵
Väska - super söt
Väska - Hej! Säljer nu denna söta blå denim väskan från zara. Jättesöt och använd bara ett fåtal gånger!
Väska - Snygg ljusblå axelväska med mönster och bred justerbar axelrem. Väskan har guldfärgade detaljer och ett randigt innerfoder med dragkedjefack. Perfekt storlek för mobil, plånbok och småsaker.
Rund väska - Unik! Jättebra om man vill ta med dricka eller andra runda föremål nånstans!😁 Väldigt cool och är antagligen DIY:ad av någon m tanke på jeansmärkena. Har små skador men inget som märks!
Väska - En liten söt väska från Gina tricot i en super fin baby blå färg🫶🏼
Väska - Väska från mugler. Helt ny. Made in china.
Väska
Väska - 89 Väska - 90 Väska - 91

Väska

Storlek: NO SIZE
Kategori: Väskor
Märke: Åhléns
Färg: Blå

150 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

En fin väska som inte kommer till användning, super gullig! (Inte min bild)

agnesnydenjohansson
agnesnydenjohansson
(11)
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mera från kategorin Väskor
Visa alla
Väska - Fin svart väska som aldrig är använd!!
Mörkgrå axelväska med detaljer - Snygg mörkgrå axelväska i syntetmaterial med justerbar axelrem och två rejäla handtag. Väskan har dekorativa sömmar, en liten dragkedjeficka framtill och coola detaljer på sidorna. Väl använd med i gott skick.
Gucci brun axelväska med kedja - Säljer en snygg axelväska från Gucci i brunt och beige med klassiskt GG-mönster. Väskan har guldfärgad kedja, dragkedja upptill och detaljer i skinn. Perfekt storlek för det viktigaste och ger en lyxig touch till din outfit.
Zadig & Voltaire sunny bag - Så så fin Zadig väska i modellen sunny, väskan är såklart äkta och köpt på nk i Stockholm för cirka 2,5 år sen💕
Valentino garvani väska  - Säljer en svarta camera bag från Valentino Garavani med ikoniska silverfärgade nitar runt kanterna och på axelremmen. Har vissa slitna ställen som visas på bilderna men som enkelt skulle kunna gå att fixa. Men väskan i helhet är i ett bra skick. Har dustbag och äktenhetsbevis från vestiaire.
Grå axelväska med detaljer - Snygg grå axelväska i skinn med både handtag och justerbar axelrem. Väskan har coola metalldetaljer, dragkedja framtill och en praktisk tagg för kort. Perfekt för dig som vill ha en stilren men edgy look.
Zadig & Voltaire liknande väska  - Säljer denna Beiga Zadig & Voltaire väska,använt ett par gånger.Jätte snygg väska.💕Köparen står för frakt💕 pris kan diskuteras!
Svart quiltad axelväska med kedja - Snygg svart axelväska från Kurt Geiger i quiltat skinn med silverfärgad kedja och ikoniskt örnhuvud som spänne. Väskan har en kompakt form och coola detaljer som ger en lyxig känsla. Perfekt för dig som vill ha en statementväska med edge.