Alla kategorier / Mode / Väskor
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Handväska  - Säljer denna axelremsväska från glitter💗
Handväska  - Fint skick ny pris 500 skicka ej prisförslag
Handväska  - Supersöt handväska som är köpt på H&M! Använd ganska många gånger men den är fortfarande i bra kvalite och det finns inga defekter på den. Ganska rymlig och man får plats med det man behöver i den!
Handväska - Handväska från Shein Fint skick 50kr + frakt (!!OBS SÄLJER ÅT MIN SYSTER!!)
söt handväska
söt handväska - 89

söt handväska

Storlek: normal
Kategori: Väskor

30 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

nyskick

klarac
klarac
(25)
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mer från samma säljare
Visa alla
Hm X moschino - Alldrig använd, äkta.
Beige ribbad klänning - Säljer en stilren beige ribbad klänning med lång ärm. Klänningen har en tight passform och är perfekt för kyligare dagar. Den är både bekväm och trendig, vilket gör den till ett mångsidigt tillskott i garderoben.
Ljusblå hansväska - Helt oanvänd från zara ,axelbandet går att ta av
Liknande annonser
Visa alla