Alla kategorier > Väskor
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Valentino väska - Snygg svart axelväska från Valentino med stilren design och rundad form. Har använts en del men används inte längre. Köpt för 1200💕
Väska från Valentino - Ny väska från Valentino! Pris kan diskuteras. Finns fler bilder.
Valentino väska  - Valentino väska stor modell använd men fortfarande bra skick🤍
Valentino väska  - Säljer denna snygga valentino väska för att den inte kommer till användning lite defekter men man märker inte av de pris kan diskuteras!
Valentino väska - Kommer inte till användning, köpt för 4 år sedan för ca 1000kr. Lite missfärgad på metallen som hänger ner.
Valentino väska - Otroligt söt svart valentino väska som passar till allt! Välanvänd med inte sliten. Älskar så är inte desperat att sälja! Kom med prisförslag privat!
Väska  Valentino - Fin kvalité. bara använd några gånger. handtag och axelrem, dragkedja på insidan. Axelrem går att ta av
Valentino Väska - Säljer denna Valentino väska. Använt en gång men ser helt ny ut. Den är superfin och man får plats med många saker i den.   Nypris 849kr. Säljer för 300 eftersom den saknar låset. 😊
Valentino väska
Valentino väska - 89 Valentino väska - 90 Valentino väska - 91

Valentino väska

Storlek: X
Kategori: Väskor

1200 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Svart väska med gulddetaljer från valentino by Mario Valentino. köpt här på plick. Dustbag medföljer. Köparen står för frakten. Frakten är inkluderad.

Tyra
Tyra
(11)
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mera från kategorin Väskor
Visa alla
Väska - Fin svart väska som aldrig är använd!!
Väska - Snygg väska! Köpte för ca 600 på Glitter🤩🤩
Valentino garvani väska  - Säljer en svarta camera bag från Valentino Garavani med ikoniska silverfärgade nitar runt kanterna och på axelremmen. Har vissa slitna ställen som visas på bilderna men som enkelt skulle kunna gå att fixa. Men väskan i helhet är i ett bra skick. Har dustbag och äktenhetsbevis från vestiaire.
Gucci brun axelväska med kedja - Säljer en snygg axelväska från Gucci i brunt och beige med klassiskt GG-mönster. Väskan har guldfärgad kedja, dragkedja upptill och detaljer i skinn. Perfekt storlek för det viktigaste och ger en lyxig touch till din outfit.
Zadig & Voltaire liknande väska  - Säljer denna Beiga Zadig & Voltaire väska,använt ett par gånger.Jätte snygg väska.💕Köparen står för frakt💕 pris kan diskuteras!
Brun/khaki handväska med gulddetaljer - Snygg handväska med guldfärgade detaljer och dragkedjor framtill. Väskan har både handtag och en lång axelrem som går att ta av. Mått finns på bilderna och passar perfekt till alla dina essentials. Pris går att diskutera💞
Svart quiltad handväska från Miu Miu - Supersnygg svart handväska från Miu Miu i quiltad skinn med guldfärgade detaljer och logga framtill. Väskan har en rundad form, dragkedja upptill och medföljande axelrem. Perfekt accessoar för att lyfta din outfit.
Mörkgrå axelväska med detaljer - Snygg mörkgrå axelväska i syntetmaterial med justerbar axelrem och två rejäla handtag. Väskan har dekorativa sömmar, en liten dragkedjeficka framtill och coola detaljer på sidorna. Väl använd med i gott skick.