Alla kategorier / Mode / Väskor
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Väska - Snygg svart axelväska med justerbar rem och en liten avtagbar väska. Perfekt för att bära med sig det nödvändigaste med stil.
Väska - Säljer denna monki väska🌸
Snygg väska! - Säljer denna jätte snygga Stella mccartney liknande väskan! Köpte för ungefär två år sen men inye använt mycket alls!
Väska - Superfin väska i krokodil liknande mönster. Vet inte märket på det men den är i superfint skick och inga märkbara defekter. Ganska mycket utrymme i den❤️
Väska - Helt ny
Väska  - Miniryggsäck med stort utrymme från Klipping!! Köpt för ca 600kr men säljer för 350!
Väska - Fin väska, liknar atp❤️❤️från monki
Väska
Väska  - 89

Väska

Storlek: NO SIZE
Kategori: Väskor
Märke:
Färg: Svart

300 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Super snygg och stilren väska i svart. Säljer för 300kr + frakt.

Elinore
Elinore
(7)
Senast aktiv: Idag
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mer från samma säljare
Visa alla
Adoore klänning  - Säljer denna underbara adoore klänning. Helt oanvänd och en helt utmärkt klänning nu i sommar. Är i storlek 34. Säljer för 1000 + frakt
Siden linne  - Fint linne i 100% siden. Är i storlek 38
Axel arigato hoodie  - Svart Axel arigato hoodie med silvrig arigato text på bröstet och ett riktigt snyggt rymd tryck på ryggen. Är i storlek M. Säljer för 1200kr + frakt
Klackskor  - Helt oanvända klackskor från ASOS. Så fina sommarklackar i en peach färg. Storlek 37 och säljs för 400kr + frakt
H&M Studio - Jätte snygg H&M studio kavaj från ss2018 kollektionen. Är i storlek 38, säljer för 450kr+ frakt
Lojsan Wallin x NA-KD klänning  - Säljer denna super snygga ljusblåa klänning från lojsan wallins kollektion med NA-KD. Helt oanvänd med alla lapparna kvar.
Gul stickad tröja - Superfin gul stickad tröja med krage från ginatricot. Är i storlek S, säljer för 150kr + frakt!
Khakigrön kavaj från zara  - Snygg blazer från zara i en superfin khaki grön färg. Är i storlek xs men oversized i passformen. Säljer för 150kr + frakt!
Svart vändbar Zara kappa - Snygg svart lång kappa med bred fuskpäls runt krage, ärmslut och längs öppningen. Kappan har en rak passform och är tillverkad i ett mjukt material med matt finish. Perfekt för dig som vill ha en statement piece till vinter. Det är en dubbelsidig kappa som man kan ha åt båda hållen. Ena sidan är fuskpälskappa och den andra sidan är en läderimitation med fuskpäls detaljer. Kappan är ny och helt oanvänd med prislapp kvar.
Sandaler från H&M - Säljer dessa fina sandalerna från H&M i storlek 37. Dom är i ett superfint skick och endast använda en gång.
Liknande annonser
Visa alla