Alla kategorier / Mode / Väskor
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Zara väska - Svart väska från Zara!💞💞💞🥹
Zara väska - En skön och enkel väsla att dra med sig överallt. Pris diskuteras och skriv vid funderingar.
Zara väska - Säljer min Zara väska då den inte används längre. Orginal pris är ca 400kr. Är i ny skick
Zara väska  - Zara väska i fint skick 150kr
Zara väska - Zara väska/ryggsäck I nyskick Ganska stor
Väska från zara - Väska från zara, lånad bild. Helt ny endast använd en gång! Skriv för fler bilder. Priset kan diskuteras
Zara väska - Intressekoll på min balla väska från zara, fint skick❤️ buda i kommentarerna från 90 kr
Zara väska
Zara väska - 89 Zara väska - 90 Zara väska - 91

Zara väska

Storlek: Onesize
Kategori: Väskor

200 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Hej, jag säljer denna fina väska jag aldrig använt pga jag ej har haft ett tillfälle jag behövt använda den. Den är köpt för 400kr på zara och har inga fel.

H
H
(2)
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mer från samma säljare
Visa alla
Hår fön/borste  - Köpte den för två månader sedan och den är inte använd alls.
Snöre klackar- Nelly - Jag köpte dessa klackar precis innan sommarlovet för att jag skulle på en fest. Har haft på mig dom endast vid det tillfället och nu har jag ingen användning av dem. Köpte dem för 499kr men säljer dem för 200kr. Priset kan diskuteras.
Beige knyt tröja - Denna fina tröjan köpte jag för ungefär ett år sen och har absolut ingen användning av idag. Har haft på mig den Max 5 gånger och den är som ny. Den är köpt för 399kr.
Höst/vår kappa - Denna fina kappa köpte jag för ungefär 1år sedan från Nelly för 499kr. Den har inte kommit till användning förutom Max 5 gånger. För egna bilder skriv privat.
Svart polo tröja - Svart polo tröja köpt för en månad sen från H&M i storlek M. Aldrig använd. Säljs pga nytt köp. Köpt för 199kr
Stickad tröja  - Stickad tröja från Nelly köpt för två månader sen men har ej kommit till användning. Köpt för 399kr
V ringad tröja - Gammal tröja köpt för 399kr
Bikbok svart klänning  - Svart glittrig klänning från Bikbok😍 otroligt vacker klänning köpt för 349kr på Bikbok och använd endast en gång. Säljs eftersom jag har många liknande. Obs den är kort
Rock n blue skinnjacka  - Jätte fin vintage skinnjacka som min mamma köpte för länge sen. Den va på rea när hon köpte den för 2500kr
Carin Wester kjol - Jätte fin Carin Wester kjol köpt för 399kr och endast använd Max 4 gånger. Prishängsle kvar
Liknande annonser
Visa alla