Alla kategorier > Väskor
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Zara väskor - Zara väskor som inte längre säljs. Det finns bara ett band men två väskor. Dom är använda men i bra skick. Dom har ett fack innuti. Säljer båda för 200 eller en för 150.
Zara väska - Säljer min Zara väska då den inte används längre. Orginal pris är ca 400kr. Är i ny skick
Zara väska - Köpt här på plick, använd några fåtal gånger och har rostat lite på insidan av facket men inget som  syns när väskan är stängd.
Zara väska  - Väska från Zara i toppen skick 👌 använd fåtal gånger
Väska från zara - Väska från zara, lånad bild. Helt ny endast använd en gång! Skriv för fler bilder. Priset kan diskuteras
Zara väska - En skön och enkel väsla att dra med sig överallt. Pris diskuteras och skriv vid funderingar.
Zara väska - Väska från zara med små stenar på 😍 Bra skick
Zara väska - Asball färgglad väska i tweed från Zara! Bra skick. Kan både frakta och mötas upp, köpare står isf för frakt!📦
Zara väska
Zara väska  - 89 Zara väska  - 90 Zara väska  - 91

Zara väska

Storlek: ONESIZE
Kategori: Väskor
Märke: Zara

200 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Slutsåld zara väska. Använd en gång. Nyskick.

Julia Jeding
Julia Jeding
(16)
Senast aktiv: Denna vecka
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mera från kategorin Väskor
Visa alla
Balväska - Supersnygg väska som passar helt perfekt till balen!😍Endast använd en gång så precis som ny! Finns även ett band som följer med💕Den är lite beige/vit. Tror den är köpt från Zalando☺️
Marc Jacobs väska - Snygg svart handväska från Marc by Marc Jacobs. Perfekt storlek och passar till allt!! Har ett litet hål vid dragkedjan som visas på sista bilden❤️
 Dior Boston 20 - Säljer en  dior Boston 20  med klassiskt monogrammönster i vitt och rosa. Väskan har två korta handtag i ljust skinn, silverfärgade metalldetaljer och dragkedja upptill. Perfekt för dig som vill ha en trendig och lyxig accessoar.
Svart Dumpling bag! - HELT NY, ALDRIG ANVÄND! Säljer den väskan på grund av att jag råkade beställa två! Stilren svart  hand väska  med mjuk, slät yta och rundad form. Väskan har ett avtagbart axelband och stängs med magnet. Perfekt för att bära det viktigaste och ger en trendig touch till din outfit.
Atp ateiler - Säljer en superfin rosa axelväska med unikt twistat handtag och asymmetrisk lock. Väskan har en clean look och är gjord i slätt syntetmaterial. Perfekt storlek för det viktigaste och har en lång axelrem så du kan bära den crossbody.
Kurt Geiger väska - Modellen mini! Sparsamt använd men lite slitningar på kanterna som knappt syns.
Zadig&Voltaire väska - Mitt ex har lämnat kvar sin väska här för ett halvår sen så nu säljer jag den. Fås med både långt och kort axelband och väskan är i nyskick