Alla kategorier / Mode / Väskor
Beige axelväska med justerbar rem
Beige axelväska med justerbar rem - 89 Beige axelväska med justerbar rem - 90 Beige axelväska med justerbar rem - 91

Beige axelväska med justerbar rem

Storlek: NO SIZE
Kategori: Väskor
Färg: Beige
Skick: Mycket bra skick

35 SEK

Frakt från 39 SEK
Beskrivning

Snygg beige axelväska med en justerbar rem för perfekt passform. Väskan har en stilren design med ett lock och en praktisk storlek för vardagsbruk. Perfekt för att bära dina nödvändigheter med stil.

Asma
Asma
(3)
Senast aktiv: Denna vecka
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mer från samma säljare
Visa alla
Svart kavaj från H&M - Snygg svart kavaj från H&M i klassisk design. Perfekt för en stilren look, med knappar framtill och fickdetaljer. Passar bra till både jeans och mer formella outfits.
Beige sandaler från H&M - Snygga beige sandaler från H&M med smala remmar och öppen tå. Perfekta för sommarens alla tillfällen. Klackhöjd ger en elegant touch. Jätte bekväma och sköna
Rosa axelväska med rosett - Snygg rosa axelväska i syntetmaterial med ett elegant guldfärgat spänne. Väskan har en söt rosett knuten runt handtaget och en justerbar axelrem. Perfekt för att ge en färgklick till din outfit!
Rutig halsduk   - Snygg och mysig rutig halsduk med toner av beige, brun och vitt Perfekt för att hålla sig varm under kyliga dagar.
Japanese Cherry Blossom Body Splash - Fräsch och blommig body splash med doft av japansk körsbärsblomma. Flaskan är genomskinlig med rosa vätska och dekorerad med vackra körsbärsblommor. Perfekt för en uppfriskande känsla under dagen. Innehåller 236 ml. Helt ny och oanvänd
Vit axelväska med gulddetaljer från Glitter  - Snygg vit axelväska i syntetmaterial med gulddetaljer. Väskan har en elegant kedja och en praktisk axelrem. Perfekt för att bära det viktigaste med stil.  Haft den länge men den är ftf fint väska!
Svarta idrott sneakers - Säljer ett par svarta stickade sneakers med vit sula. Skorna har en enkel och stilren design utan snörning, vilket gör dem lätta att ta på och av. Perfekta för en avslappnad stil. Jätte sköna skor att ha på gymmet
Svart quiltad axelväska - Snygg svart quiltad axelväska med kedjehandtag. Perfekt för att ge en elegant touch till din outfit. Väskan har en stilren design och är tillverkad i syntetmaterial.
Vita sandaler med klack - Snygga vita sandaler med klack och rynkad detalj framtill. De har en justerbar rem runt ankeln och en fyrkantig tå. Perfekta för sommarens alla tillfällen.
Locktång  - Jätte fint lockerna håller bra
Liknande annonser
Visa alla