Alla kategorier > Väskor
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Väska NAKD  - Vit väska, använd ganska mycket från och till. Fin på utsidan, insidan är inte lika vit som när den köptes.
Väska NAKD - Vit väska från NA-KD🤍 Säljer då den inte har kommit till användning🤍
NAKD väska - Favooo Orange väska🧡🧡  Piffar upp en tråkig outfit Finns ett långt band till! Nypris 499kr Slut på hemsidan
NAKD VÄSKA - väska från NA-KD! 💚Nypris 399!
NAKD väska  - En nakd axelväska jätte fin. Andvänd ett par gånger men använder den inte alls längre. En svart väska med guld detaljer och 5 fack (det är en väldigt rymlig väska) köpt för 450kr och säljer för 150kr
Nakd väska
Nakd väska - 89 Nakd väska - 90 Nakd väska - 91

Nakd väska

Storlek: One size
Kategori: Väskor
Märke: NA-KD
Färg: Vit

300 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Vit vävd nakd väska, helt oanvänd. Slutsåld hos nakd.

Natalia Erenska
Natalia Erenska
(5)
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mera från kategorin Väskor
Visa alla
Rosa quiltad axelväska från Saint Laurent - Jättefin AA-kop som tyvärr inte kommer till användning! Skickar jättegärna fler bilder om det önskas! Pris går att diskutera 🩷👜
Svart väska - Svart väska som aldrig är använd!
Grå beige axel/handväska med gulddetaljer - Snygg grå beige axel/handväska i skinnimitation med guldfärgade nitar och dragkedjor. Väskan har både handtag och justerbar axelrem, samt flera fack och detaljer framtill. Perfekt storlek för det viktigaste och cool design med dekorativa sömmar och metalldetaljer.
Dumpling bag - Jättesöt dumpling bag i krämvit💕
Plånbok - Säljer en snygg plånbok med klassiskt monogrammönster i svart och beige. Plånboken har guldfärgad -logga framtill och är tillverkad i en mix av skinn och textil. Perfekt för kort och smågrejer, levereras med originalask och dustbag.
Louis Vuitton Monogram handväska - Säljer min Louis Vuitton väska som är min fasters gamla, som jag fått i 18 årspresent. Hon berättar att det är en äkta men att kvittot är i hennes gamla mail. Just därför kan jag inte med 100% säkerhet säga att det är en äkta men serienummer, stämplar, monogrammet och sömmar stämmer perfekt. Just därför jag inte säljer den för så högt pris.
Svart handväska med knutdetaljer - Snygg svart handväska i skinn med unik form och coola knutdetaljer på handtaget. Väskan har guldfärgade metalldetaljer, dragkedja upptill och en axelrem som gör den enkel att bära. Insidan har ett fack med dragkedja för småsaker.💕💕har använt den en gång så den är i nyskick. Man får med dustbag🤩🤩
Svart handväska från Chloé med gulddetaljer -  Köptes från Vinted för över 10 tusen kr har haft den i 1 år nu den är som nästan helt ny