Alla kategorier / Mode / Väskor
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Väska  - Säljer min Zara väska som är köpt här på Plick då den inte kommer till användning längre! För fler och bättre bilder är det bara att kontakta mig!!💕🫶🏻
Väska  - Liten cool väska i mocka  🌱❣️ brun/oliv färg. Får perfekt plats med mobilen och andra saker
väska  - Jättefin svart väska från märket unlimited, funkar perfekt till både vardags och fest!
Väska - Fin k.cobler väska som inte längre kommer till användning💘
Väska - En jätte snygg väska som är rymlig!🩷 Den är dock skitig och har katt hår. Kan försöka få bort det mesta🫶🏻
Väska - En helt vanlig stilren väska som tyvärr inte kommer till använding
Väska - Fin väska med 1 stort fack, 1 fack i mitten med dragkedja och även ett litet i mittenfacket. Funkar att använda som tex skolväska. Väldigt fin med rött tyg på insidan.
väska - väska köpt i spanien!!! aldrig använd ❤️ kan gå ner i pris vid snabbt köp🥰
väska
väska - 89 väska - 90

väska

Storlek: ingen
Kategori: Väskor

150 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Säljer denna jätte fina väska! ☺️ Andrig använd. Frakt kostar 60kr. Priset kan diskuteras! Kolla gärna in på mitt konto!

emmy
emmy
(8)
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mer från samma säljare
Visa alla
skjorta med puffärm - säljer denna super snygga skjortan! skjortan är väldigt lång för mig det är därför jag har det som en klänning på bilden. men jag är en XS det är därför den är så lång på mig. Men skjortan har puffiga ärmar!
le specs lilac - Super coola lila glasögon! Köpta för 280kr
Genomskinlig skjorta - As snygg skjorta köpt här på plick! Använd 2-3 ggr. Inget problem med den. As snygg att ha på sommaren som en kofta!
öppen för byte - Kontakta mig ifall du vill byta!
Short - Säljer dessa super snygga shorts från only! Har klippt dessa själv från ett par cykel byxor. Sömmen har gått sönder lite som du ser på bild 3. ordinarie pris: 400. frakt tillkommer.
tröja  - säljer denna super snygga tröja. har sytt på en resår. snöret har jag inte klippt av så du kan knyta upp resåren och göra midjan så som du vill. Skulle kunna tänka mig att sälj byxorna också om jag får ett bra pris.☺️ (jag är en xs)
Puma hoodie - säljer denna super snygga lila hoodien! bra skick! väl använd men ändå bra skick ☺️ frakt tillkommer, priset kan diskuteras. Byter inte denna!
buckethat - Säker denna super snygga buckethaten men fjärilar på! Inga skador. Jag står för frakt! om många är intresserade kör vi budgivning
smiley jeans - säljer dessa sunper snygga jeans! Färgen sitter i tvätten!
airborad - Ny skick! använd 1 sommar. köpt för 1490kr
Liknande annonser
Visa alla