Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Dkny väska - Praktisk svart Dkny väska, använd några få gånger och har inga skador.
DKNY väska - Perfekt handväska från dkny med avtagbart långt band. Bra skick
DKNY väska - Säljer min otroligt fina svarta 100% läderväska med silver kedja från DKNY.  Väskan köptes i USA inne i DKNY butik. Fint skick, försiktigt använt Dustbag tillkommer.
Dkny väska  - Säljer denna väska från Donna Karen i Mycke bra skick
DKNY väska - Äkta DKNY med dustbag som följer med, använd men väldigt bra skick. Sparsamt använt. Nypris: 2700kr
DKNY väska - DKNY väska gammal modell, köpt från NK i Stockholm. Har några år på nacken men är fortfarande väldigt snygg och i bra skick. Vid intresse kan jag skicka flera bilder.
DKNY väska  - Äkta DKNY väska som är inköpt för 2700kr, väldigt bra skick då den har användts max 3 gånger.
Clara❣️
Clara❣️
DKNY väska
DKNY väska  - 89 DKNY väska  - 90 DKNY väska  - 91

DKNY väska

Storlek: NO SIZE
Kategori: Väskor
Märke: DKNY
Färg: Svart

450 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

En svart DKNY väska utan defekter

Mera från kategorin Väskor
Visa alla
Svart flätad axelväska i skinn - Snygg svart axelväska med flätad design och justerbar rem. Väskan är tillverkad i mjukt skinn och har en praktisk öppning med dragsko. Perfekt storlek för det viktigaste och ger en trendig touch till din outfit.
Svart axelväska från Zadig & Voltaire - Snygg svart axelväska från Zadig & Voltaire i skinn med guldfärgade detaljer och kedja. Den är helt oanvänd, i perfekt kvalité och har loggan och taggen kvar. Du får med original förpackning och extra kedjan. För mer bilder skriv och pris kan diskuteras.
Populär Zara väska  - Snygg grå handväska med rundad form och silverfärgade paljetter över hela väskan. Väskan har två handtag, justerbar axelrem och dekorativa spännen framtill. Stängs med dragkedja och är tillverkad i ett mjukt syntetmaterial.
Louisvitton väska  - Louis vitton speedy nano väska🤍🤍🤍 Intressekoll, är inte säker om jag vill sälja så kom med bud🥰🥰
Rosa väska från japan  - Rosa väska som e jätte gullig, ganska använd men fortfarande i bra skick! Den har peelat pytte lite på kanten:)
Becksöndergaard clutch  - Jättefin och populär väska i höstiga färger 🤎 väskan har tecken på användning men fortfarande fin och bra skick
Handväska  - Säljer min fina handväska i nyskick med tillhörande axelrem och spegel, passar till allt
Gina Tricot flätad handväska, svart - Stilren flätad svart handväska  med rundad form och kort handtag. Väskan har dragkedja upptill och mäter ca 24x21 cm. Perfekt accessoar för dig som gillar en trendig och clean look. Det tvinnade handtaget ger en unik designelement till denna konstläderväska från Gina Tricot.