Alla kategorier > Väskor
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Rosa axelväska - Säljer en snygg rosa axelväska från D med ett stort metalliskt logodetalj på framsidan. Väskan har en stilren, rundad form och ett justerbart axelband. Perfekt för att lyfta din outfit med en poppig färg och cool design.
Rosa axelväska - Snygg rosa axelväska i glansigt material Den har en enkel design med en justerbar axelrem och dragkedja upptill. Perfekt för att bära med sig det nödvändigaste.
 rosa axelväska  - Säljer en super snygg rosa väska! Väskan är väldigt rymlig och stor och inga defekter. Kontakta för fler bilder vid intresse🤗(köpt utomlands)
Rosa axelväska - Snygg rosa axelväska med präglat mönster och guldfärgade detaljer från Ulrika. Väskan har en justerbar axelrem och stängs med en tryckknapp. Insidan är fodrad med ett blommigt mönster och har en dragkedjeficka för extra förvaring.
Rosa axelväska  - Snygg rosa axelväsks med silverfärgad kedja som axelrem. Väskan har en stilren, avlång form och är tillverkad i ett strukturerat syntetmaterial. Perfekt för dig som vill ha en trendig och ikonisk accessoar.
Rosa axelväska - Super söt rosa Axel väska med många fak. Köpt på bikbok för många år sedan för 250 kr.
Rosa axelväska - Knappt använd, lång band följer med❤️priset kan diskuteras
Rosa axelväska med dragkedja - Snygg rosa axelväska i syntetmaterial med flera praktiska detaljer. Väskan har en dragkedja upptill och en extra ficka med dragkedja på framsidan. Dekorativa knytband och metallspännen ger en cool touch. Perfekt för att bära dina nödvändigheter med stil.
Rosa axelväska
Rosa axelväska - 89 Rosa axelväska - 90 Rosa axelväska - 91

Rosa axelväska

Storlek: MELLAN
Kategori: Väskor

120 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Säljer min superfina vintage inspirerade axelväska!🥰 Det är dock slitning vid handtaget men det är inget man tänker på💘 (tredje bilden) buda i kommentarerna vid intresse! Bud: 150

Hanna🦋⚡️💘
Hanna🦋⚡️💘
(1)
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mera från kategorin Väskor
Visa alla
Flätad svart väska - Flätad väska som är helt ny!
Rosa bottega liknande väska - Så fin väska som tyvärr inte kommer till användning. Lånad bild så skriv gärna för egna. Jag har tagit av bandet men det går såklart att sätta på igen 💕💕
Svart handväska från ATP Atelier - Säljer en stilren svart handväska från ATP Atelier. Väskan är i mycket bra skick med några enstaka ytliga repor💖
Vit handväska  - Snygg vit handväska
Svart quiltad handväska från Miu Miu - Säljer en svart quilt busig handväska från Miu Miu i skinn med guldiga detaljer och logga framtill. Väskan har ett vadderat handtag, dragkedja upptill och avtagbar axelrem. Perfekt för dig som vill ha en statementväska med lyxig känsla.
Louis Vuitton brun monogram axelväska - Hej, jag säljer denna louis Vuitton väska! Den är helt ny! Jag säljder den för köpte den till min tjej i julklapp men vi han göra slut! Vill bara bli av med den! Så kan gå ner i pris vid snabb affär!
Väska - Helt ny!!
Grå handväska i skinnimitation - Snygg grå handväska med stilrena silverdetaljer och praktiskt ytterfack med dragkedja. Väskan har två stadiga handtag och en strukturerad, boxig form. Tillverkad i skinnimitation med en matt finish och diskreta sömmar för en clean look.