Alla kategorier / Mode / Väskor
Vintage väska
Vintage väska  - 0 Vintage väska  - 1 Vintage väska  - 2 Vintage väska  - 3

Vintage väska

Storlek: NO SIZE
Kategori: Väskor
Färg: Svart
Skick: Bra skick

295 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Jättefin vintage väska som är rymlig men som ändå inte är för stor. Det har kommit lite färg i väskan.

kap salj
kap salj
(7)
Senast aktiv: Nyligen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mer från samma säljare
Visa alla
Ögonskuggspalett - Ögonskuggspalett som jag endast har testat en gång. Säljer då jag har massa paletter med liknande färger.
Gina Tricot jeans - Jeans från Gina Tricot
Bolero  - Jättefin bolero i väldigt bra skick!!
Studentklänning  - Jag säljer min fina studentklänning 🎓. Klänningen passar både S/XS.
Klänning - Säljer denna fina aprikosa/orangea klänning🧡BÄLTET INGÅR INTE. Klänningen passar både S/XS.
Festklänning  - Säljer denna fina festklänning som bara använts en gång 💙
Festklänning  - Säljer min fina klänning som jag endast har använt under en kväll 💕klänningen har snörning på ryggen, så den passar både S och XS
Väska  - Jättefin väska, perfekt att ha med på flyget eller till shopping. Storlek: 30x20 cm
Spets BH - En söt BH/topp i spets
Korsett - Fin vintage korsett! Skulle säga att den passar både S och XS. Färgen är silver/ljusgrå
Liknande annonser
Visa alla