Alla kategorier > Väskor
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Vintage väska - Vintage väska inga defekter
Vintage väska - Jätte snygg💕
Vintage väska - Superfin vintage väska, köptes på plick.🌸
Vintage väska - En söt liten vintage handväska med turnlock detalj och kedje band, se bild hur den sitter på axeln🩷  Höjd 15cm, bredd 30cm
vintage väska - säljer en snygg vintage väska som jag aldrig använt
Sliten vintage väska - Säljer denna svarta väskan köpt på vintage, ganska använd. Har många fack o får plats med mycket😇😇
Vintage Gucci väska  - Äkta vintage och sällsynt boat axelväska från Gucci i tyg med klassiskt GG-mönster över hela väskan. Det som gör den sällsynt är att axelremmen är i grönt och rött (de flesta som finns till salu är bara svarta) den ger en sportig känsla o är lite slitet på undersidan men syns knappt. Silver detaljerna är fortfarande lika shiny som när jag köpte den ✨Väskan har dragkedja upptill och metallplatta med Gucci-logga framtill. Perfekt storlek för det viktigaste.Kommer med äkthetsbevis från The Vintage
vintage väska - säljer denna vintage Marc Jacobs väskan som är perfekt för både i skolan och på fritiden!! ❤️ Högsta bud får den 💋 Pris kan diskuteras 🫶
Vintage väska
Vintage väska  - 89 Vintage väska  - 90

Vintage väska

Storlek: NO SIZE
Kategori: Väskor
Färg: Svart

200 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Köpt i vintage butik i London, rymlig

Alma
Alma
(21)
Senast aktiv: Denna vecka
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mera från kategorin Väskor
Visa alla
Svart axelväska i skinnimitation - Säljer en svart jätte fin handväska från Swedora. Det är den större modellen (storlek 30). Väskan är aldrig använd och är i nytt skick. Jätte bra med utrymme och bra material. Axelband ingår så det går att välja längd på väskan.
handväska  - Cool svart axelväska med flätat handtag och flera dekorativa remmar. Väskan dragkedja upptill och en extra ficka framtill med dragkedja. Snygga metalldetaljer och en kompakt, boxig form som ger en edgy vibe.
Gucci brun axelväska med kedja - Säljer en snygg axelväska från Gucci i beige och brunt med klassiskt GG-mönster. Väskan har guldfärgad kedja, dragkedja upptill och detaljer i brunt skinn. Perfekt storlek för det viktigaste och riktigt trendig logga framtill.
Gplånbok korthållare i flera färger - (Du får bara en plånbok och om du vill ha en speciell färg kan du bara fråga) Säljer exklusiva Gplånbok korthållare i skinn med ikoniskt grafiskt mönster. Finns i marinblått, blått, grönt och grått. Perfekt storlek för kort och cash, med stilren och lyxig vibe. Levereras i original ask med Golånbok Paris-kort.
Monogram handväska - Elegant och stilren handväska perfekt för vardagsbruk + långt band.❤️ Väskan är second hand men ser helt ny ut och tillverkad i ett klassiskt monogrammönster med detaljer i brunt. Den har gott om utrymme för dina viktigaste saker. ❤️❤️pris kan diskuteras!
Hm väska  - Jättefin hår väska som inte har några tecken på användning, priset kan diskuteras och skriv fler bilder 😊
Brun/khaki handväska med gulddetaljer - Snygg handväska med guldfärgade detaljer och dragkedjor framtill. Väskan har både handtag och en lång axelrem som går att ta av. Mått finns på bilderna och passar perfekt till alla dina essentials. Pris går att diskutera💞
Vit handväska  - Säljer nu min favvo väska då jag söker nytt. Bredd: 35cm. Höjd: 21cm. Djup: 15cm. Ett handtag lite slitet, se sista bilden.