Alla kategorier > Väskor
Virkad totebag
Virkad totebag - 89 Virkad totebag - 90

Virkad totebag

Storlek: Alla
Kategori: Väskor

200 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Finns i olika storlekar normal storlek motsvarar 200kr större = högre pris

Jennifer
Jennifer
(4)
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mera från kategorin Väskor
Visa alla
handväska zadig - svart handväska zadig. Super bra skick. köpt av en annan här på plick för 1500kr.
Svart handväska  - Säljer en svart handväska med klassiska silverfärgade nitar och detaljer.
Svart Saint Laurent axelväska i skinn - Säljer en svart axelväska från Saint Laurent med quiltad design och guldiga kedjor. Väskan har YSL-logga i guld på framsidan och flera fack inuti. Medföljer matchande svart plånbok med knappstängning. Perfekt för dig som gillar lyxiga detaljer och stilren look. Har aldrig använt eftersom att jag fick den i present och jag har inte den stilen!!!!
Svart handväska från Marc Jacobs - Säljer en snygg svart handväska från Marc Jacobs med guldfärgade metalldetaljer och en cool metallbricka framtill. Väskan är tillverkad i skinn och har dubbla handtag med dekorativa nitar och ringar. Perfekt för dig som gillar stilrena accessoarer med lyxig känsla.
Alma BB väska - BUDA RIMLIGT! Säljer en snygg handväska med klassiskt brunt och mörkbrunt rutigt Damier-mönster. Väskan har guldfärgade detaljer, lås och dragkedja, samt mörkbruna handtag i skinn. Insidan är klarröd och har en innerficka med dragkedja. Använd en gång och i otroligt bra skick.❤️
Brun axelväska med CC-logga - Brun axelväska i skinn med quiltat mönster och guldfärgad kedja. CC-loggan sitter på locket. Väskan är i gott skick.
Gucci brun axelväska med kedja - Säljer en snygg axelväska från Gucci med klassiskt GG-mönster i beige och brunt. Väskan har guldfärgad kedja, bruna skinn-detaljer och dragkedja upptill. Perfekt storlek för det viktigaste och har en lyxig vibe med ikonisk logga framtill.
Svart handväska - Cool svart handväska i skinn med flätat handtag och flera dragkedjor. Väskan har dekorativa långa remmar och en kompakt, rundad form.