Alla kategorier / Mode / Väskor
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Brun och vit clutch väska - Gullig clutch väska, aldrig använts innan. Köpte på en marknad utomlands, vet ej märket.  Köp gärna!💕
Vit clutch med leoparddetaljer NYSKICK - Snygg clutch i vit skinn med coola leoparddetaljer på dragkedja och överkant. Väskan har en avtagbar handledsrem och guldiga metalldetaljer. Perfekt för att lyfta din outfit med lite extra edge.
Vit virkad clutch bag - Unik vit virkad clutch väska med fluffig känsla och ett fint Jasmine mönster i garnet. Väskan har en mjuk, rektangulär form och stängs med tryckknapp. Perfekt för dig som vill ha något personligt och mysigt till din outfit.
Clutch väska - Silvrig clutch väska från ASOS, aldrig använd.
Clutch - Super fin somrig clutch
clutch - superfin somrig ”strand” clutch/väska! minns tyvärr ej var den är köpt men går nog att kolla upp. pris går att diskutera och har rabatter vid köp av bundles 💓
Clutch designers remix - Clutch från designers remix
Clutch  - Säljer denna fina clutch som är rosa och guld! Perfekt storlek och helt perfekt för alla lägen!!❤️❤️❤️
Vit clutch
Vit clutch - 89

Vit clutch

Storlek: NO SIZE
Kategori: Väskor
Märke: Asos
Färg: Vit

350 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Slutsåld clutch från ASOS som är perfekt till bal och student. Aldrig använt och med prislapp och påse kvar. Returtiden gick ut och jag säljer vidare.

Alicia
Alicia
(4)
Senast aktiv: Senaste månaden
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mer från samma säljare
Visa alla
Piléjacka från Lindex - Mysig slutsåld teddyjacka från Lindex med dragkedja framtill och två snedställda fickor. Jackan har ribbade muddar vid ärmslut, hals och nederkant. Perfekt för att hålla sig varm och snygg under kyliga dagar. För referens är jag 176 cm.
SÖKER!!! - Söker denna slutsålda maxiklänningen från Gina Tricot!!
Liknande annonser
Visa alla