Alla kategorier > Väskor
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Vi väska - Jag säljer min vita Zadig väska som är näst intill helt oanvänd, skriv vid frågor😊
Vit väska - Säljer denna nya väskan från Mango som knappt är använd. Vit med guld. Skriv för fler bilder❤️
Väska  - Fin vit väska från NA-KD som passar perfekt till sommaren och studenten.
väska - vit totebag-liknande väska i skinimitation. Från 60-talet!!
Väska - Från gina 🥰
Mango väska - Säljer en jätte fin väska från mango som jag har köpt i Köpenhamn. Jag säljer väskan för den kommer inte till användning lägre. Det är några fläckar på men syns knappast! Om ni är intresserade på att köpa väskan så skriv till mig innan ni köper den💓
Vi väska
Vi väska - 89

Vi väska

Storlek: Liten
Kategori: Väskor
Märke: Mango
Färg: Vit

50 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Vit väska ifrån Mango.

Sanna Andersson
Sanna Andersson
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mera från kategorin Väskor
Visa alla
Brun axelväska från YSL - Säljer en snygg brun axelväska från Saint Laurent i mjuk mocka med guldigt YSL-emblem framtill. Väskan har breda axelband och ett rymligt fack med innerficka och dragkedja. Perfekt för dig som gillar stilrena och lyxiga accessoarer.
Svart flätad handväska i skinn FRI FRAKT - Säljer en svart handväska med snygg flätad design och metallspänne upptill. Väskan är gjord i skinn och har ett rymligt fack som passar perfekt för smink och småsaker. Stilren och enkel att matcha med olika outfits.
Beige och svart handväska - Snygg handväska  i beige canvas med svarta detaljer och handtag i skinn. Väskan har guldfärgade metalldetaljer och dragkedja upptill. Perfekt storlek för det viktigaste och har ett stilrent, klassiskt utseende med rund form.
Brun/vinröd flätad axelväska från Carin Wester - Säljer en brun/vinröd axelväska från Carin Wester i flätad design. Väskan har justerbar axelrem med knutdetaljer och är gjord i mjukt skinn. Perfekt storlek. Nästan aldrig använd!
Grå handväska  - Säljer en ljusgrå handväska med silvriga detaljer och dragkedja. Med väskan tillkommer även ett långt band som syns lite på sista bilden. Skriv för bättre bilder, frågor eller mått!
Balenciaga city bag  - Säljer en ÄKTA Balenciaga city bag, endast seriösa köpare och inga skambud. Köpt på vestiaire och kvitto, orderbekräftelse samt autenticitet bekräftelse från Vestiare finns. Dustbag från vestiaire tillföljer vid köp. Skriv privat vid intresse 😊TRYCK INTE PÅ KÖP NU SKRIV FÖRST
Brun mocka axelväska från ARKET - Säljer denna väska ifrån Arket som är i jättefint skick. Väskan har använts ett fåtal gånger men kommer tyvärr inte till användning längre. Nypris 1390kr. Skriv vid frågor💗
Svart quiltad axelväska från YSL - Säljer en svart quiltad axelväska från Yves Saint Laurent med guldfärgade kedjedetaljer och YSL-logga framtill. Väskan är tillverkad i skinn och har ett innerfack med dragkedja. Perfekt storlek för det viktigaste och riktigt snygg design.