Alla kategorier > Väskor
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Vit väska - En fin liten väska fickor och utrymme.
Vit väska - Säljer denna vita väskan ifrån Bianca Ingrossos kollektion med Nelly. Endast använd ett fåtal ggr så i mycket bra/nyskick. Skriv för fler bilder elr funderingar :)
Vit väska - Fick denna i present och använt endast en gång, då den inte är i min stil. Jättefin vit väska! Vet ej vart den är ifrån då den inte har en lapp.
Vit Väska - sparsamt använd
Vit väska  - Få defekter så som missfärgning som bild visar annars bra skick, köpt utomlands men väldigt fin kvalite.
Vit väska  - Fin liten vit väska. Bra skick förutom de som syns på bild!
Väska Vit - Hjälper en vän att sälja denna väskan då den ej används längre. Väskan är bra skick förutom en liten grej som är lite lös på bandet och att den är lite skitig i färgen men inte så konstig med tanke på färgen. Annars är väskan superfin och passar jättebra till typ allt. Någon fråga eller så hör av er!  Skriv för bild på lösa grejen på bandet så löser jag det :) Mvh
Vit väska  - Väska från shein, använd 3 gånger. Väldigt rymlig och bra skick förutom att bandet är lite smutsig men går att ta av och tvätta. (Man kan plocka av kedjan och bandet)
Vit väska
Vit väska - 89 Vit väska - 90

Vit väska

Storlek: NO SIZE
Kategori: Väskor
Märke: Lindex
Färg: Vit

150 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Vit väska köpt från sellpy. Ursprungligen från Lindex❤️

Sellout👌
Sellout👌
(45)
Senast aktiv: Idag
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mera från kategorin Väskor
Visa alla
Brun flätad axelväska i skinn - Brun Jackie väska. Går att ha både som clutch om man stoppar in banden men även med band (som går att justera i längd). Super fint skick!! 💕Köpt för 2400kr.
Brun vintage väska - Säljer denna mörkbruna vintage väska köpt secondhand. Står inget märke i den. Bilderna är från förra ägaren!
Mönstrad kuvertväska från BeckSöndergaard - Använd gärna köp nu! Kan skicka imorgon och den 14 december💗
YSL,, Saint Laurent väska  - Säljer denna väska köpt från Plick för några år sedan, har inget äktahetsbevis där av priset , inget som tyder på att den e fejk men säljer för 2000kr o den är bra skick
Nike Elite bag - Snygg svart ryggsäck från Nike med vita detaljer och logga. Rymligt huvudfack, flera dragkedjefickor och vadderade axelremmar med coola transparenta partier. Perfekt för skolan, gymmet eller vardagsäventyr.
Svart handväska - Svart handväska💕
Svart handväska från Marc by Marc Jacobs - Cool svart handväska i mjukt skinn från Marc by Marc Jacobs med guldfärgade metalldetaljer och dekorativ bricka framtill. Väskan har dubbla handtag, dragkedja upptill och ett unikt innerfoder med grafiskt mönster i svart och vitt. Köpt för 4000kr som nyskick
Marc Jacobs väska  - Snygg svart handväska från Marc Jacobs i mjukt skinn med guldfärgade detaljer. Följer tyvärr inte med något band.