Alla kategorier > Väskor
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Guess väska - Säljer min näst intill oanvända guess väska! Köpt på Arlanda i Stockholm. 💘 köparen står för frakten!
Guess väska - Snygg vit axelväska från Guess. Helt ny med prislapp. Väskan har ett justerbart axelband och dragkedja på baksidan. Dustbag ingår.
Vit guess väska - Superfin Guess väska💞 En fläck inuti väskan finns, kolla sista bilden (syns inte när man använder den såklart)🙌🏻💞 Längd: 30cm, Höjd: 22cm
Guess väska - Säljer nu min fina guess väska! Rymlig!
Guess väska - Säljer denna fina väskan från Guess som man både kan ha som en väska och en clutch. Max använd 3 gånger så inget tecken på användning! Köpt i somras för 1350💕Kan gå ner i pris vid snabb affär!
GUESS väska  - Säljer min fina Guess väska, sparsamt använt. Köpte den second hand och har använt den fåtal gånger. Väskan har små defekter men syns inte om du kollar noggrant, annars i jätte fin skick. (Dustbag medföljer) Priset kan sänkas vid snabbaffär❤️
Guess väska - äkta guess väska, köpt för 1350❤️
Guess väska
Guess väska  - 89 Guess väska  - 90 Guess väska  - 91

Guess väska

Storlek: OKÄND
Kategori: Väskor
Märke: Guess

200 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Säljer en vit guess väska som inte kommit särskilt mycket till användning. Väskan är äkta men även ganska gammal fast frf i fint skick!💗

Michelle hagelberg
Michelle hagelberg
(6)
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mera från kategorin Väskor
Visa alla
Svart axelväska i skinnimitation - Säljer en svart jätte fin handväska från Swedora. Det är den större modellen (storlek 30). Väskan är aldrig använd och är i nytt skick. Jätte bra med utrymme och bra material. Axelband ingår så det går att välja längd på väskan.
Axelväska - Supersnygg svart axelväska helt ny och oanvänd, allt som visas i bilden medföljer, skickas inom 24 timmar.
Gucci brun axelväska med kedja - Säljer en snygg axelväska från Gucci i beige och brunt med klassiskt GG-mönster. Väskan har guldfärgad kedja, dragkedja upptill och detaljer i brunt skinn. Perfekt storlek för det viktigaste och riktigt trendig logga framtill.
Brun/khaki handväska med gulddetaljer - Snygg handväska med guldfärgade detaljer och dragkedjor framtill. Väskan har både handtag och en lång axelrem som går att ta av. Mått finns på bilderna och passar perfekt till alla dina essentials. Pris går att diskutera💞
Monogram handväska - Elegant och stilren handväska perfekt för vardagsbruk + långt band.❤️ Väskan är second hand men ser helt ny ut och tillverkad i ett klassiskt monogrammönster med detaljer i brunt. Den har gott om utrymme för dina viktigaste saker. ❤️❤️pris kan diskuteras!
Vit handväska  - Säljer nu min favvo väska då jag söker nytt. Bredd: 35cm. Höjd: 21cm. Djup: 15cm. Ett handtag lite slitet, se sista bilden.
Gplånbok korthållare i flera färger - (Du får bara en plånbok och om du vill ha en speciell färg kan du bara fråga) Säljer exklusiva Gplånbok korthållare i skinn med ikoniskt grafiskt mönster. Finns i marinblått, blått, grönt och grått. Perfekt storlek för kort och cash, med stilren och lyxig vibe. Levereras i original ask med Golånbok Paris-kort.
Svart datorfodral  - Snygg svart quiltad datorfodral från DAY med diskret mönster och dragkedja. Perfekt för att bära din laptop i stil. Väskan har en stilren look och är lätt att matcha med allt.