Alla kategorier > Väskor
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Weekday väska  - Sälljer den här weekday väskan!😊❤️jätte fin. Aldrig använd ✨
Beige handväska från Min Min - Snygg beige handväska från Min Min med svarta eller mörkbruna detaljer och guldfärgade metalldragkedjor. Väskan har oval form, dubbla handtag och justerbar axelrem. Materialet är canvas med detaljer i skinnimitation. Perfekt för dig som vill ha en stilren och trendig accessoar.
Väska Weekday  - Svart väska från Weekday med avtagbar kedja och justerbart band🌟 väskan är använd men väl omhändertagen!
Weekday väska - En trendig weekday väska med justerbar band. Använd kanske 1-2 gånger
Väska från Weekday - Använt väskan en gång och är i bra skick. Är även en ficka inuti väskan! Man kan justera bandet på väskan om man ville det!😊
Supersöt väska från weekday - Fluffig och rymlig väska från weekday i mockaliknande material, använd endast 2 ggr säljer för att den inte kommer till använding
weekday väska  - supercool weekday väska!! nypris 500kr, skriv privat för frågor å fler bilder💕💕💕💕
Väska i min från Weekday
Väska i min från Weekday - 0 Väska i min från Weekday - 1 Väska i min från Weekday - 2

Väska i min från Weekday

Storlek: NO SIZE
Kategori: Väskor
Märke: Weekday
Färg: Beige
Skick: Mycket bra skick

150 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Beige väska i linne från Weekday. Har ett stort fack med dragkedja och ett mindre fack inuti. Fint skick! Kan hämtas i Malmö eller skickas. Ansvarar ej för eventuellt slarv från postens sida!

Elin Ramstedt
Elin Ramstedt
(2)
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mera från kategorin Väskor
Visa alla
 Monogram Mini Handväska - Säljer en brun minihandväska  med klassiskt monogrammönster och beige detaljer. Väskan har två korta handtag och avtagbar axelrem i läder. Kommer med dustbag och box. Perfekt accessoar för dig som gillar lyxig och tidlös design.
Marc Jacobs väska - Snygg svart handväska från Marc by Marc Jacobs. Perfekt storlek och passar till allt!! Har ett litet hål vid dragkedjan som visas på sista bilden❤️
Guldig handväska från Marc Jacobs - Säljer en snygg guldig handväska från Marc Jacobs i skinn med guldfärgade metalldetaljer och dubbla handtag. Väskan har dekorativa spännen och en metallbricka framtill som ger en lyxig känsla. Perfekt accessoar för att lyfta din outfit.
 Dior Boston 20 - Säljer en  dior Boston 20  med klassiskt monogrammönster i vitt och rosa. Väskan har två korta handtag i ljust skinn, silverfärgade metalldetaljer och dragkedja upptill. Perfekt för dig som vill ha en trendig och lyxig accessoar.
Zadig&Voltaire väska - Mitt ex har lämnat kvar sin väska här för ett halvår sen så nu säljer jag den. Fås med både långt och kort axelband och väskan är i nyskick
Atp ateiler - Säljer en superfin rosa axelväska med unikt twistat handtag och asymmetrisk lock. Väskan har en clean look och är gjord i slätt syntetmaterial. Perfekt storlek för det viktigaste och har en lång axelrem så du kan bära den crossbody.
Kurt Geiger väska - Modellen mini! Sparsamt använd men lite slitningar på kanterna som knappt syns.
Svart quiltad axelväska från Saint Laurent - Väskan var ursprungligen grå mink, men jag färgade den grön. Den levereras med dammpåse. Jag tror att den har använts ungefär fem gånger. Den här modellen är inte riktigt min stil. Jag är inte helt säker på dess originalitet, och istället för att ligga i garderoben kan den komma till bättre användning hos någon annan. Det är verkligen en vacker och fantastisk väska. Jag gillar bara inte stora, logotypprydda accessoarer.  #ysl #yslloulou #yslväska