Alla kategorier > Väskor
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Wera Väska - Snygg mörkbrun axelväska från Wera med guldfärgad dragkedja och stilren design. Väskan har bred axelrem och medföljande innerficka i matchande färg. Perfekt för dig som gillar klassiska och tidlösa accessoarer.
Väska, wera - Fint skick
Väska Wera Åhléns  - Snygg mörkbrun axelväska från Wera i skinn med justerbart spänne och dragkedja. Rymmer mycket! Köpt på Åhléns för 959kr. Inga märken eller fläckar. Mindre fack i väskan
Väska Wera - Helt ny,läder 100% Axelväska Ord pris 799 kr Säljer 300 kr
Wera väska  - Sparsamt använd
Väska från Wera - Svart skinnväska från Wera Stockholm. Nypris 1199kr
Väska från wera - Snygg beige väska från wera. Sälj då den inte kommer till användning! 💗💗
Wera väska
Wera väska - 89 Wera väska - 90 Wera väska - 91 Wera väska - 92 Wera väska - 93

Wera väska

Storlek: NO SIZE
Kategori: Väskor
Märke: Wera
Färg: Brun

750 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Säljer min helt oanvända väska från Wera🌟 Aldrig använd och har prislapp kvar. Dock har den en defekt som inte syns jätte tydligt (syns på första bilden), men i vissa ljus, som funnits där sedan jag fick den. Nypris 1199kr🥰

NELLIE
NELLIE
(1)
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mera från kategorin Väskor
Visa alla
Vit handväska med silverdetaljer - Jättesnygg vit handväska. Helt ny, aldrig använt den💕
 Silver axelväska - Säljer en väska i silver skinn med coola detaljer som dragkedja och nitar. Väskan har både handtag och axelrem, samt ett stort fack och innerficka med dragkedja. Perfekt för dig som vill sticka ut med en statementväska.
ATP atelier vinröd väska  - Säljer denna vinröda väskan från ATP atelier som inte säljs längre!!! Superfin och jättebra skick då jag använd den väldigt försiktigt, jag har kvar kvittot och dustbag som följer med om man köper!!
Mönstrad kuvertväska från beck söndergaard - Säljer en unik kuvertväska från becksöndergaard med ett färgstarkt, zigzag-mönster i rosa, grön, gul och beige. Väskan har en mjuk, vadderad form och är tillverkad i textilmaterial med innerfoder i brunt tyg. Perfekt för dig som gillar statement-accessoarer.
Svart axelväska  - Aldrig använd
Väska - Helt ny
Plånbok - Supersnyggt kortfodral från Saint Laurent i vinrött skinn med guldigt YSL-logo framtill. Fodralet har quiltad design och flera kortfack, perfekt för att hålla koll på dina viktigaste kort. Kommer med originalask och dustbag.
Korthållare  - Helt ny och oanvänd. Allt på bild medföljer. Fraktar inom 24h