Alla kategorier > Mode > Väskor
Väska från Åhléns
Väska från Åhléns - 89 Väska från Åhléns - 90

Väska från Åhléns

Storlek: NOSIZE
Kategori: Väskor
Märke: Wera

140 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Säljer en mellanstor axelväska fråga Åhléns, i nyskick. Används ett fåtal gånger.

Plicksäljare
Plicksäljare
(1)
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla
Väska Wera Åhléns  - Snygg mörkbrun axelväska från Wera i skinn med justerbart spänne och dragkedja. Rymmer mycket! Köpt på Åhléns för 959kr. Inga märken eller fläckar. Mindre fack i väskan
Väska från Åhléns  - Svart väska från Åhléns. Pris 100 +frakt
VÄSKA ÅHLÉNS  - En svart väska köpt från Åhléns + ett avtagbart axelremsband i olika färger.
Svart plånbok i skinn från Åhléns - En stilren svart plånbok i skinn från Åhléns med flera kortfack, myntfack med dragkedja och plats för sedlar. Klassisk design med tryckknappsstängning och smidig storlek som passar perfekt i fickan eller väskan.
svart axelväska från åhléns - stilren svart axelväska från åhléns med justerbart band och detaljer i silverfärgad metall. väskan är i syntetmaterial och har en innerficka med dragkedja
väska  - säljer min Wera, carmen axelväska 🫶 den är i nyskick !lånade bilder! Skriv för fler bilder
Brun skinn väska från Åhléns  - En brun handväska från Åhléns i helt ok skick
Svart axelväska från Åhléns  - Använd bara en gång men är helt ny.
Andra annonser från Väskor
Visa alla
Svart axelväska från Yves Saint Laurent - Säljer en svart axelväska från Yves Saint Laurent med glansig finish och ikoniskt YSL-emblem i guld på framsidan. Väskan har justerbart axelband och är tillverkad i skinn. Perfekt storlek för det viktigaste och ger en lyxig vibe till din outfit.
Guess handväska vintage  - Så snygg liten guess handväska. Fint skick. Mått ca  20x10cm. Köp sker via köp nu, jag postar inom 24h. Kvar tills markerad såld
Svart  handväska i faux skinn - Säljer en svart handväska i slätt faux skinn med guldfärgad logga. Väskan har ett stilrent, rektangulärt format och både handtag och axelrem för olika sätt att bära. Dustbag ingår (ej prislapp!!)☀️
Tjej väska - En fin svart tjej väska i färgen svart.
Duffle bag - Använd duffle bag, sjukt bra skick, dm vid frågor, otrolig kvalité
2026 trendig väska i mockaimitation  - Helt ny och oanvänd I en fin mörkbrun mockaimitation med guldiga detaljer. Två sidofickor och en liten innerficka  Storlek: Small Bredd: 30 cm  Går att hämta upp i Göteborg.
Grå Go y datorfodral - Säljer en stilren grå datorfodral med det klassiska grafiska mönstret över hela väskan. Väskan har en smidig dragkedja upptill och är perfekt för att hålla ordning på dina viktigaste grejer. Ikonisk design som sticker ut. Säljer till bra pris. Vid snabb affär kan pris diskuteras. Snabb frakt!!!
Brun handväska med bälte och spänne - Snygg brun handväska i skinnimitation med två handtag och dekorativt bälte med guldfärgat spänne framtill. Väskan har en klassisk, stilren form och knutdetaljer på sidorna. Perfekt för dig som gillar en tidlös look. Andvänd ca 5 ggr så den är i topp skick