Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
stella mccartney liknande väska - Säljer denna superfina väska som knappt är använd! Inga defekter🤍 skriv för frågor
Stella McCartney LIKNANDE väska - En skit snygg väska med kedja och glitter som PÅMINNER om Stella McCartney. Aldrig använd och i perfekt skick 💕
stella mccartney liknande väska  - säljer min svart stella mcartney liknande väska!! den är i bra storlek och nästan aldrig andvänd  skriv för fler bilder och pris kan diskuteras
Stella McCartney liknande väska!❤️ - Snygg Stella McCartney liknande väska!❤️
Stella McCartney liknande väska  - Stella mc cartney liknande väska💗🌈😊❣️ bud på 550kr💗 köp direkt för 800kr
Virkad väska, Stella McCartney liknande - Jättefin virkad Stella McCartney liknande väska, svart med silver kedja💞den är ganska liten men det ryms mycket, mobil, nycklar…. säljer den för dyrare pris då den är handgjord🥰🥰
Stella McCartney väska -  Stella McCartney väska med lite glitter i sig💗Fick den i present så osäker om den är äkta eller inte. Därav priset. Sparsamt använd!
mellebelle
mellebelle
Liknande Stella McCartney väska
Liknande Stella McCartney väska  - 89 Liknande Stella McCartney väska  - 90

Liknande Stella McCartney väska

Storlek: M
Kategori: Väskor
Färg: Svart

250 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Jättefin väska!! Inga skador och knappast använd! Vid snabbt köp kan priset bli billigare!!

Mera från kategorin Väskor
Visa alla
Monogram handväska - Säljer Monogram handväska i brunt skinn. Väskan har guldfärgad dragkedja och detaljer i läder med gul söm. Perfekt storlek för det viktigaste och riktigt trendig look. Med band och helt ny.
Gucci brun axelväska med kedja - Snygg axelväska från Gucci i brunt och beige med klassiskt GG-mönster. Väskan har guldfärgad kedja, dragkedja upptill och detaljer i skinn. Medföljer original dustbag och extra axelrem. Perfekt storlek för det viktigaste och riktigt trendig look.
Svart handväska med dragkedja - Snygg svart handväska i skinn med två rejäla handtag och dekorativa sömmar på sidorna. Väskan har flera fack med dragkedja både på utsidan och insidan, perfekt för att hålla ordning på dina grejer. Stilren och praktisk design som passar till det mesta.
Jätte fin väska 💓💘 - Fin och bra väska🥰inte riktigt min stil där av säljer jag
Gina Tricot flätad handväska, svart - Stilren flätad svart handväska  med rundad form och kort handtag. Väskan har dragkedja upptill och mäter ca 24x21 cm. Perfekt accessoar för dig som gillar en trendig och clean look. Det tvinnade handtaget ger en unik designelement till denna konstläderväska från Gina Tricot.
Brun axelväska från Polène i skinn - Snygg brun axelväska från Polène med stilren design och vita kontrastsömmar. Väskan är tillverkad i strukturerat skinn och har både korta och långa handtag samt en matchande plånbok. Perfekt storlek för allt du behöver och riktigt chic form.
Röd axelväska  - Snygg röd axelväska i skinn med två framfickor som har coola spänndetaljer. Väskan har en justerbar axelrem och stängs med dragkedja upptill. Perfekt storlek för det viktigaste och ger en edgy vibe till din outfit. Lite skav men ser riktigt snygg ut. Färgen är vinröd/röd
Beige Miu Miu väska - Snygg beige handväska från Miu Miu i mjukt skinn med guldfärgade metalldetaljer och dubbla handtag. Väskan har justerbar axelrem, dekorativa spännen och ringar samt rynkade detaljer upptill. Perfekt storlek för allt du behöver och riktigt lyxig vibe. Måtten på väskan är höjd- 16cm bredd-26cm djup-11,5cm. Väskan är köp på Vestiaire Collective och är äkta. Väskan har blivit kollad av professionella som garanterat äktaheten. Kvitto finns samt äktahetsbevis. Priset går att diskutera.🩷