Alla kategorier > Mode > Väskor
Y2k Jeans Handväska
Y2k Jeans Handväska - 89 Y2k Jeans Handväska - 90 Y2k Jeans Handväska - 91 Y2k Jeans Handväska - 92

Y2k Jeans Handväska

Storlek: NO SIZE
Kategori: Väskor
Färg: Blå

270 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

En medelstor jeans handväska med pärlor på sidan, urtvättad jeans textur, och metal detaljer (mått kmr efter förfrågan). Inga fel förutom små gräsfläckar på botten (syns på sista bilden)

Hihohoho
Hihohoho
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla
Jeans handväska - Jätte gullig jeans handväska. Har fått den jätte länge sen som present. Har kanske använt den 1 gång då jag inte tycker om den så mycket.
jeans handväska - i jättebra skick!
Armani jeans handväska .AJ - Armani jeans handväska i lila färg och en dust bag. Vaska är av pvc-plasten .väska model är  Armani Jeans diamond shopper bag. Toppskick och rent.40x 28x 12 cm
Turkos handväska  - Jättecool handväska med snygga detaljer som tyvärr inte kommit till så mycket användning😊👍🏼
Handväska  - Handväska, använd fåtal gånger.
Handväska  - Axelremsväska från Gina. Bandet går att ”dubbla” så det blir kortare och passar på en Axel! Fint skicka🤍
Handväska  - Säljer denna super söta lilla handväska!! Inte äkta men så fin och så söta detaljer. Perfekt för att liva upp en outfit!
Handväska - Supersöt blå handväska. Inga defekter och knappt använd🩷 perfekt för sommaren
Andra annonser från Väskor
Visa alla
2026 trendig väska i mockaimitation  - Helt ny och oanvänd I en fin mörkbrun mockaimitation med guldiga detaljer. Två sidofickor och en liten innerficka  Storlek: Small Bredd: 30 cm  Går att hämta upp i Göteborg.
Svart axelväska från Gucci - Säljer en svart axelväska från Gucci med klassiskt GG-mönster och silverfärgad dragkedja. Väskan har en justerbar axelrem i rött och blått samt en praktisk ytterficka med dragkedja. Perfekt för dig som vill ha en stilren och lyxig accessoar.
Clutch  - Säljer denna fina clutch som är rosa och guld! Perfekt storlek och helt perfekt för alla lägen!!❤️❤️❤️
Väska  - Väska med kedja
Brun handväska med bälte och spänne - Snygg brun handväska i skinnimitation med två handtag och dekorativt bälte med guldfärgat spänne framtill. Väskan har en klassisk, stilren form och knutdetaljer på sidorna. Perfekt för dig som gillar en tidlös look. Andvänd ca 5 ggr så den är i topp skick
brun axelväska  - Säljer en brun axelväska  med klassiskt monogrammönster och guldfärgad kedja. Väskan är tillverkad med dragkedja upptill. Perfekt storlek för det viktigaste och en riktig ikon i garderoben.
Vintage grå axelväska med bältdetalj - Snygg grå axelväska i syntetmaterial med coola bältdetaljer och silvriga nitar. Väskan har en böjd form och justerbar axelrem. Perfekt för dig som gillar en edgy stil och vill ha en unik accessoar till din outfit. Lite stilage men det är en självklarhet då väskan är vintage.
Tjej väska - En fin svart tjej väska i färgen svart.