Alla kategorier / Mode / Väskor
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Ysl väska - Saint laurent väska köpt för 18 000. Äkthetsbevis finns andvänd ca 8 gånger. Men i nyskick.
Ysl väska - Superfin ysl inspirerad väska, aldrig använt 💕
YSL Väska - Stilig
Ysl väska - Hej! Säljer min beiga ysl väska pga noll användning. Ej äkta! Jätte fin har en liiiten fläck innanpå väskan så syns inte och går nog att tvätta bort!
YSL väska - En superfin ysl clutch som köptes från vestiare och endast är använd en gång. Köptes för 4000kr 🩷
YSL väska - Fin beige väska med guldiga detaljer (fejk) säljer väskan då den aldrig kommit till använding. Den är som ny! Kom privat för fler bilder!
ysl väska - väldigt söt ysl väska, den är inte äkta men kosta runt 300-500 kr. finns 3 fack i den och är kedjan i guld. ☺️
Ysl väska - Jag säljer min beiga ysl väska i modellen smal kate chain bag den är i fint skick men använd. Jag köpte väskan på plick för 5000 men jag säljer för 1500, pris kan diskuteras. Jag säljer då den inte kommer till användning men väskan är jätte fin
Ysl väska
Ysl väska  - 89 Ysl väska  - 90 Ysl väska  - 91

Ysl väska

Storlek:
Kategori: Väskor

350 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Helt ny! Nyskick.

ysl
Therese Olofsson
Therese Olofsson
(2)
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mer från samma säljare
Visa alla
Liknande annonser
Visa alla