Alla kategorier > Väskor
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Ysl väska - Superfin ysl inspirerad väska, aldrig använt 💕
YSL väska - Säljer nu min vinted ysl väska som inte används så mycket!  Ni ser bevis på sista bilden genom kortet🥰
Ysl väska  - Säljer nu min ysl väska, fick den av en slekting så därav inget kvitto eller så. Pris kan diskutera vid snabb affär🩷
Ysl väska  - Jätte fin väska från ysl har lite rost på kedjorna då jag har haft väskan i nått år men den är sparsamt använd och inget annat fel än de!
Ysl väska  - Ysl väska svart säljes pga att märket blivit lite skavt
YSL Väska - Snygg svart kuvertväska från Saint Laurent med guldigt YSL-logo framtill och kedjerem. Väskan är quiltad i skinn med ett elegant mönster och har en stilren, rektangulär form. Perfekt för dig som vill ha en lyxig accessoar med ikonisk design.
Väska ysl - Svart axelväska från Saint Laurent. Väskan har justerbart axelband och guldfärgade metalldetaljer. Insidan har dragkedjefack.
Ysl väska  - Jätte fin ysl väska hör gärna av dej innan du trycker på ”köp nu” inga skador och ny jag vill bara inte ha den❤️
Ysl väska
Ysl väska - 89 Ysl väska - 90

Ysl väska

Storlek: ONESIZE
Kategori: Väskor
Färg: Svart

500 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

En ysl väska

Betina Aoude
Betina Aoude
(4)
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mera från kategorin Väskor
Visa alla
Grå beige axel/handväska med gulddetaljer - Kan posta snabbt och pris kan diskuteras. Skriv gärna vid frågor och funderingar!
Marlene Birger clutch - Super söt clutch från Marlene Birger🫰 kan senast shippa den 23 - är sedan borta framtill nyår💝
Bag - Som ny🤍
Orange axelväska från Kurt Geiger - Säljer en orange axelväska från Kurt Geiger med glittriga detaljer och kedjerem. Väskan har ett rutigt mönster med guldiga nitar och en unik dekoration på locket. Perfekt för dig som vill sticka ut med en färgglad och trendig accessoar. Köpt för 2400
Rosa quiltad axelväska från Saint Laurent - Jättefin AA-kop som tyvärr inte kommer till användning! Skickar jättegärna fler bilder om det önskas! Pris går att diskutera 🩷👜
Svart handväska med knutdetaljer - Snygg svart handväska i skinn med unik form och coola knutdetaljer på handtaget. Väskan har guldfärgade metalldetaljer, dragkedja upptill och en axelrem som gör den enkel att bära. Insidan har ett fack med dragkedja för småsaker.💕💕har använt den en gång så den är i nyskick. Man får med dustbag🤩🤩
Rosa quiltad Ch@nel  axelväska i skinn - Supersnygg rosa axelväska i quiltat skinn med klassisk CC-logga i guld framtill. Väskan har kedjerem med insytt rosa skinn och innerfoder i vinröd nyans. Perfekt för dig som vill sticka ut med en ikonisk och lyxig accessoar. Free gift box with personalized name when you order before christmas
Svart väska - Snygg svart väska som aldrig är använd!!