Alla kategorier / Mode / Väskor
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
YSL väska - Säljer nu min vinted ysl väska som inte används så mycket!  Ni ser bevis på sista bilden genom kortet🥰
YSL väska - Säljer en svart väska från Saint Laurent med ikoniskt YSL-emblem i silver på framsidan. Väskan är tillverkad i mjukt skinn och har en snygg kedjerem i silver. Insidan har dragkedja och präglad logga. Perfekt för dig som gillar lyxiga detaljer och stilren design. Bara höra av er ang flera bilder eller eventuella frågor. (Priset är lågt eftersom jag för nått år sedan har slängt/tappat bort tagsen från YSL) väska är ofc äkta (väskans nummer finns på sista bilden)😍😍väska. Har inga defekter.
Ysl väska  - Ysl väska svart säljes pga att märket blivit lite skavt
Ysl väska - Superfin ysl inspirerad väska, aldrig använt 💕
Ysl väska  - Superfin Ysl väska som aldrig är använd💗 inte äkta (Skriv för mer bilder och info)
Ysl väska  - Superfin Ysl väska som aldrig är använd💗 inte äkta (skriv för mer bilder och info)
Ysl väska  - Säljer nu min älskade Saint Laurent väska i storlek medium som dessvärre inte kommer till användning, väskan är i super fint och tagit hand om den bra. Allt på bilden medföljer,tags,box osv. Priset går att diskuteras endast vid snabbaffär.
Ysl väska  - Yves saint Laurent väska/clutch/necessär, äkta såklart
Ysl väska
Ysl väska - 89 Ysl väska - 90 Ysl väska - 91

Ysl väska

Storlek: Liten
Kategori: Väskor
Färg: Svart

300 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

En fin Ysl väska med justerbart axelband. Höjden är 15 cm och längden 22 cm. Använt ett fåtal gånger men kom inte till användning💕 Hör av dig privat vid fler bilder!💕

Ava
Ava
(1)
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mer från samma säljare
Visa alla
Cp company tröja - Den är äkta och är köpt i Italien för ungefär 10 år sen. Alla bilder fick inte plats i artikeln här, så fråga privat om mer bilder om du vill kontroller om hur äkta den är. Priset går att diskutera och den har ett 1 cm hål under ena armhålan som jag har sytt ihop ( inget som syns eller märks )
Liknande annonser
Visa alla