Alla kategorier > Väskor
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
YSL väska - Snygg rosa väska med YSL märke fram!! I nyskick! Pris går att diskutera💌
Ysl väska  - Superfin Ysl inspirerad väska, alltså ej originell. Den är helt nu och i superbra skick! Säljer pga den inte kommer till användning. Priset kan diskuteras
Ysl väska  -  ysl inspirerad väska, alltså ej orginell. Den är superfin och passar perfekt till olika evenemang!!
Ysl väska - Fin vit väska, aldrig använd.
Ysl väska - Superfin ysl liknande väska som tyvärr inte längre kommer till användning jätte fint skick 🌸(pris går självklart att diskutera)
Ysl väska  - Ysl väska svart säljes pga att märket blivit lite skavt
Ysl väska - Superfin ysl inspirerad väska, aldrig använt 💕
”Ysl” väska  - Superfin Ysl insperarad väska, alltså ej originell. Den är helt ny och i superbra skick! Säljer pga det inte kommer till användning, skriv privat för fler bilder. 💕
Ysl Väska
Ysl Väska - 89

Ysl Väska

Storlek: Onesize
Kategori: Väskor

2000 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Knappt använd

L🫶🏽
L🫶🏽
(2)
Senast aktiv: Denna vecka
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mera från kategorin Väskor
Visa alla
Svart handväska  - Säljer en svart handväska med klassiska silverfärgade nitar och detaljer.
handväska zadig - svart handväska zadig. Super bra skick. köpt av en annan här på plick för 1500kr.
Svart Saint Laurent axelväska i skinn - Säljer en svart axelväska från Saint Laurent med quiltad design och guldiga kedjor. Väskan har YSL-logga i guld på framsidan och flera fack inuti. Medföljer matchande svart plånbok med knappstängning. Perfekt för dig som gillar lyxiga detaljer och stilren look. Har aldrig använt eftersom att jag fick den i present och jag har inte den stilen!!!!
Alma BB väska - BUDA RIMLIGT! Säljer en snygg handväska med klassiskt brunt och mörkbrunt rutigt Damier-mönster. Väskan har guldfärgade detaljer, lås och dragkedja, samt mörkbruna handtag i skinn. Insidan är klarröd och har en innerficka med dragkedja. Använd en gång och i otroligt bra skick.❤️
Gucci brun axelväska med kedja - Säljer en snygg axelväska från Gucci med klassiskt GG-mönster i beige och brunt. Väskan har guldfärgad kedja, bruna skinn-detaljer och dragkedja upptill. Perfekt storlek för det viktigaste och har en lyxig vibe med ikonisk logga framtill.
Rosa clutch väska - Jättefin rosa väska!
Svart handväska - Cool svart handväska i skinn med flätat handtag och flera dragkedjor. Väskan har dekorativa långa remmar och en kompakt, rundad form.
Gucc! Väska - Fin väska