Alla kategorier > Väskor
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Zadig väska  - Säljer min super fina Zadig&Voltaire, cosima krokodilpräglad. Yttre material är 100% kalvskinn! Köpte den för 8 månader sedan från Jackie Sthlm. Ny pris 5000kr. Inga defekter! Möts gärna i Stockholm så kontakta mig💞
Zadig väska - säljer denna då den inte kommer till användning, perfekt till sommaren skriv vid intresse och fler bilder
Zadig väska! - Jättefin Zadig väska jag har så mycke väskor så jag har typ glömt bort den ❤️
Zadig väska  - Limited edition Zadig väska från 2022, köpt i deras butik i Stockholm för 3900. Använd men i bra skick, har kvar dustbag och påse. 💕 I den större rock modellen.
Zadig väska - Har ej äkthetsbevis, men har köpt den här på Plick som äkta. Pris kan diskuteras, vill bli av med den där av lågt pris💕inga defekter
Zadig väska - Säljer min Zadig väska som inte kommer till användning. Den är i väldig bra skicka och skinnet har inga defekter. Vet dock inte om väskan är äkta men i sånt fall väldigt lik! Skriv om ni har några frågor❤️
Zadig väska - Säljer min älskade Zadig väska då jag köpt en ny. Den är väl använd och har även ett par defekter. Skriv till mig privat för längre förklaring. ☺️
Zadig väsk - Säljer min kära zadig väska, använd flitigt och är iprincip i nyskick, skit snygg och man får plats med många grejer i💓
Zadig väska
Zadig väska  - 89 Zadig väska  - 90 Zadig väska  - 91

Zadig väska

Storlek: NO SIZE
Kategori: Väskor
Färg: Svart

1800 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Säljer min superfina Zadig väska som inte kommit så mycket till användning! 💞 Köpt för ca ett halvår sen ❣️❣️

Elsa
Elsa
(6)
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mera från kategorin Väskor
Visa alla
Grå axelväska med detaljer - Snygg grå axelväska i skinn med både handtag och justerbar axelrem. Väskan har coola metalldetaljer, dragkedja framtill och en praktisk tagg för kort. Perfekt för dig som vill ha en stilren men edgy look.
Brun stor väska från By Malene Birger - Brun väska från By Malene Birger som jag köpt på Raglady för 2800kr. Den passar superbra till skolan, resa eller när man ska packa med sig en del saker. Den är i superbra skick och jag säljer bara för att jag köpt en ny väska och inte längre behöver denna! Pris går att diskutera och jag skickar gärna samma dag.
Gucci brun axelväska med kedja - Säljer en snygg axelväska från Gucci i brunt och beige med klassiskt GG-mönster. Väskan har guldfärgad kedja, dragkedja upptill och detaljer i skinn. Perfekt storlek för det viktigaste och ger en lyxig touch till din outfit.
Zadig & Voltaire sunny bag - Så så fin Zadig väska i modellen sunny, väskan är såklart äkta och köpt på nk i Stockholm för cirka 2,5 år sen💕
Svart quiltad axelväska med kedja - Snygg svart axelväska från Kurt Geiger i quiltat skinn med silverfärgad kedja och ikoniskt örnhuvud som spänne. Väskan har en kompakt form och coola detaljer som ger en lyxig känsla. Perfekt för dig som vill ha en statementväska med edge.
Beige handväska  med gulddetaljer  - En elegant och tidlös handväska i en varm, beige ton som passar lika bra till vardag som till mer uppklädda tillfällen. Väskan är tillverkad i strukturerat läder med en gedigen känsla och fina sömmar som ger ett exklusivt uttryck. Den stabila topphandtaget gör den bekväm att bära i handen, medan den avtagbara och justerbara axelremmen med dekorativ kedjedetalj ger flexibilitet i användningen. Guldfärgade metalldetaljer ger väskan en sofistikerad kontrast och förstärker helhetsintrycket.
Zadig & Voltaire väska  - Säljer nu min Zadig väska. Köpte den för några månader sen på Plick för 1500. Pris kan diskuteras. Skriv gärna om du är intresserad. Den har inga defekter och är använd fåtal ggr.
Väska - Snygg väska! Köpte för ca 600 på Glitter🤩🤩