Alla kategorier > Väskor
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Zadig väska - En väska från Zadig som kommer med två band. Den är sparsamt använd och har inga defekter säljer den då jag har tröttnat på den lite😊
Zadig väska  - Snygg svart axelväska i skinn med silverfärgade kedjedetaljer och dragkedja framtill. Väskan har ett stilrent emblem med vingar i silver på framsidan och magnetlås. Perfekt storlek för det viktigaste och ger en cool vibe till din outfit.
Zadig väska - Snygg svart skinnväska från Zadig & Voltaire med kedjeaxelrem och coolt vingmotiv på framsidan. Väskan har en praktisk dragkedja på baksidan för extra förvaring. Perfekt för att ge din outfit en edgy touch.
Zadig väska - Zadig & Voltaire liknande väska. Fick av min syster så vet inte om den är äkta eller inte💕😊jag kan sänka priset vid snabbt köp
Zadig väska  - Säljer min väska då jag köpt en ny och den bara hänger i garderoben så tänker att någon annan kanske skulle ha bättre användning av den. Den är äkta har dock inte kvitto och dustbag på plats. Lite slitage men annars bra. Kan även mötas upp i sthlm.🥰
Zadig väska! - Jättefin Zadig väska jag har så mycke väskor så jag har typ glömt bort den ❤️
Zadig väska  - Säljer min Zadig & Voltaire väska. Går att använda som en vanlig handväska men passar även fint som clutch. Till tillkommer en längre och kortare kedja, så att det går att anpassa hur man vill ha den. Även dustbag finns  Pris går att diskuteras 💕
Zadig väska  - Zadig väska i mocka. Lilla modellen. Som ny! Kvitto finns, orginal påsen finns. Inga tecken på användning. Skriv till mig vid funderingar ❣️nypris 2900kr. Priset kan diskuteras vid snabb affär
Zadig väska EJ ÄKTA
Zadig väska EJ ÄKTA  - 89 Zadig väska EJ ÄKTA  - 90 Zadig väska EJ ÄKTA  - 91 Zadig väska EJ ÄKTA  - 92 Zadig väska EJ ÄKTA  - 93

Zadig väska EJ ÄKTA

Storlek: NO SIZE
Kategori: Väskor
Färg: Svart

325 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Jag säljer min inte äkta Zadig och Voltaire väska som var köpt i Spanien eftersom den inte kommer till användning. Det finns en dragkedja ficka där bak. Även om den inte är äkta tycker jag att den är väldigt snygg. Välkommen att buda 💖

Tora Näslund
Tora Näslund
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mera från kategorin Väskor
Visa alla
Väska från Design by Amor - Köpt för ungefär ett halvår sen,så är tydligt använd. Pris kan diskuteras,så det är bara att skriva om ni undrar något 💕💕
Brun axelväska från YSL - Säljer en snygg brun axelväska från Saint Laurent i mjuk mocka med guldigt YSL-emblem framtill. Väskan har breda axelband och ett rymligt fack med innerficka och dragkedja. Perfekt för dig som gillar stilrena och lyxiga accessoarer.
Ivy purse - Malene Birger - Säljer min Ivy purse från Malene Birger. 💕Köpt för fullt pris (900kr) och har använt två gånger. Inga defekter. Axelremmen går att ta av och justera. 💗(dust bag följer med)
Svart axelväska med flätade handtag - Säljer en svart axelväska i skinn med snygga flätade handtag och silverfärgade metalldetaljer. Väskan har dragkedjor både upptill och på sidorna samt långa remmar med knyt. Perfekt storlek för allt du behöver ha med dig och riktigt cool design.
Brun shoppingväska från Polène - Säljer en snygg och rymlig shoppingväska från Polène i brun skinn med vita sömmar. Väskan har två handtag, en stilren design med geometriska former och magnetknäppning. Insidan är ljus och har en praktisk ficka. Perfekt för dig som gillar minimalistisk stil.
Vinröd väska - skickar idag  - Jättefin vinröd väska. Jag fick den i present men den är tyvärr inte i min stil. Den är använd 1 gång och sedan dess har den bara stått. Man får med ett extraband och den är som i nytt skick! 🤩🩷
G Bundle box plånbok och bälte - G bundle box den är fortfarande ny
Svart flätad handväska i skinn FRI FRAKT - Säljer en svart handväska med snygg flätad design och metallspänne upptill. Väskan är gjord i skinn och har ett rymligt fack som passar perfekt för smink och småsaker. Stilren och enkel att matcha med olika outfits.