Alla kategorier > Väskor
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Zadig väska - Ass cool Zadig & Voltaire väska som aldrig är använd, då jag beställde😫den är svart glittrig! Skriv om ni vill ha fler bilder! Pris går att diskutera
Zadig väska - Har ej äkthetsbevis, men har köpt den här på Plick som äkta. Pris kan diskuteras, vill bli av med den där av lågt pris💕inga defekter
Zadig väska  - Ni säljer jag min zadig väska! Den är i bra skick. Ny pris är 5000 nu säljer jag den för 2900! ( Pris går att diskutera) Den har används mycket men har tagits väl hand om, den har endast några missfärgningar på några få pärlor.
Zadig väska - Zadig & Voltaire liknande väska. Fick av min syster så vet inte om den är äkta eller inte💕😊jag kan sänka priset vid snabbt köp
Zadig väska  - Limited edition Zadig väska från 2022, köpt i deras butik i Stockholm för 3900. Använd men i bra skick, har kvar dustbag och påse. 💕 I den större rock modellen.
Zadig väska! - Jättefin Zadig väska jag har så mycke väskor så jag har typ glömt bort den ❤️
Zadig väska - Säljer nu min mini Zadig väska, aldrig använd men kedjan är bytt därför har den rostat, men den går att byta!!❤️
Zadig väska
Zadig väska - 89 Zadig väska - 90 Zadig väska - 91 Zadig väska - 92 Zadig väska - 93

Zadig väska

Storlek: NO SIZE
Kategori: Väskor
Färg: Svart

350 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Aldrig använd, köpt i Spanien (priset säger mycket). Kommer med två dragkedjor, gjord i läderimitation

maariaass
maariaass
(8)
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mera från kategorin Väskor
Visa alla
handväska  - Cool svart axelväska med flätat handtag och flera dekorativa remmar. Väskan dragkedja upptill och en extra ficka framtill med dragkedja. Snygga metalldetaljer och en kompakt, boxig form som ger en edgy vibe.
Vit handväska  - Säljer nu min favvo väska då jag söker nytt. Bredd: 35cm. Höjd: 21cm. Djup: 15cm. Ett handtag lite slitet, se sista bilden.
Zadig väska svart - Säljer en svart zadig volataire väska i superbra skick, köpt här på plick, både kort och lång kedja tillkommer💓
Beige handväska i sliten denim - Cool beige handväska i denim med slitna detaljer och grova sömmar. Väskan har två rejäla handtag och en stor dragkedja upptill. Perfekt för dig som gillar en edgy och avslappnad stil. Unik look som sticker ut!
Korthållare  - Helt ny och oanvänd. Allt på bild medföljer. Fraktar inom 24h
Väska  - Aldrig använd
Svart Michael Kors axelväska - Svarta väska från Michael Kors.
Axelväska från Kurt Geiger - Snygg axelväska i denim från Kurt Geiger Perfekt storlek för det viktigaste och ger en unik touch till din outfit. Pris kan diskuteras 😇