Alla kategorier / Mode / Väskor
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Zadig & voltaire  - En jätte fin Zadig väska 🩷knappast använd förösker sälja min systers eftersom jag också har en lånar hon bara den💞ordinarie priset är 3 595kr
Zadig & Voltaire  - Säljer denna as snygga Zadig & Volataire clutchen. Säljer då den inte kommit till användning. Endast använd 1 gång men hänger nu mera bara i garderoben. Köpt på Zadig & Voltaire egna hemsida. Dustbag följer såklart med! Köpt för 4100kr
Zadig & voltaire  - Nästan helt nytt. Använt några gånger bara. Säljer pga ingen användning. Rock clutch.
 Zadig & Voltaire - Cool svart axelväska i quiltat skinn från Zadig & Voltaire med stjärnmönster, bred justerbar axelrem och silverfärgade metalldetaljer. Väskan har dragkedja både fram och bak samt ikonisk vinglogga framtill. Perfekt för att lyfta din outfit.
Zadig & Voltaire - Säljer nu min Zadig väska.  Inköpt i april 2023. Den är i gott skick.   Äkthetsbevis och dustbag finns 🤍nypris: 3265. 🤍  Köparen står för frakten 🩷 Både långt och kort band tillkommer!
Zadig & Voltaire - Zadig väska i väldigt bra skick, såklart äkta. Dustbag medföljer. Några skönhets fläckar finns på insidan av väskan (se bild 4).
Zadig & Voltaire Väska - Säljer nu min fina zadig & voltaire väska då den inte kommer till användning längre. Köptes för cirka 2300 för något år sedan men säljer billigare för jag slarvat bort dustbagen till den och för att jag är i behov av pengar.❤️ Pris går INTE att diskutera eftersom jag säljer den såhär billigt jämfört med köp priset på den. Går inte under 600!
Zadig & Voltaire - Snygg svart axelväska i skinn med en cool kedjerem och en unik vingdetalj i silver på framsidan. Väskan har en dragkedja och nitar längs kanterna som ger en edgy look. Perfekt för att lyfta din outfit! Det följer med en rem till till väska. Kvitto finns.
Zadig & Voltaire
Zadig & Voltaire - 89

Zadig & Voltaire

Storlek: NO SIZE
Kategori: Väskor
Färg: Svart

1200 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Säljer min Zadig väska, använd fåtalet gånger.

Izzy
Izzy
(2)
Senast aktiv: Nyligen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mer från samma säljare
Visa alla
Jordan 1 - Air Jordan 1 mid
Jordan 1 - Air Jordan 1 mid
Zara byxor - Cargo byxor från Zara
Brun klänning - Klänning från Nelly x Bianca Ingrosso
Svart omlottklänning med knyt - Säljer en svart kort omlottklänning med lång ärm och djup v-ringning. Klänningen har ett snyggt knyt i midjan som ger en schysst siluett. Perfekt för dig som gillar stilrena och trendiga plagg med lite edge.
Beige klänning  - Säljer en beige kort klänning med puffiga långärmar och volangdetaljer vid nederkanten. Klänningen har en fyrkantig urringning och smockad midja som ger en snygg siluett. Perfekt för dig som gillar romantisk och trendig stil.
Marinblå klänning från Zara - Säljer en marinblå kort skjortklänning med lång ärm och djup v-ringning. Klänningen har knappar hela vägen framtill och är figurnära med snygga rynkade detaljer längs sidorna. Perfekt för dig som gillar en stilren och modern look.
Liknande annonser
Visa alla