Alla kategorier / Mode / Väskor
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Zadig & Voltaire - Snygg svart axelväska i skinn med en cool kedjerem och en unik vingdetalj i silver på framsidan. Väskan har en dragkedja och nitar längs kanterna som ger en edgy look. Perfekt för att lyfta din outfit! Det följer med en rem till till väska. Kvitto finns.
Zadig & Voltaire  - Säljer denna as snygga Zadig & Volataire clutchen. Säljer då den inte kommit till användning. Endast använd 1 gång men hänger nu mera bara i garderoben. Köpt på Zadig & Voltaire egna hemsida. Dustbag följer såklart med! Köpt för 4100kr
Zadig & voltaire  - En jätte fin Zadig väska 🩷knappast använd förösker sälja min systers eftersom jag också har en lånar hon bara den💞ordinarie priset är 3 595kr
Zadig & Voltaire - Säljer nu min Zadig väska.  Inköpt i april 2023. Den är i gott skick.   Äkthetsbevis och dustbag finns 🤍nypris: 3265. 🤍  Köparen står för frakten 🩷 Både långt och kort band tillkommer!
Zadig & Voltaire handväska - Säljer min 3år gammal original Zadig väska. Den är äkta köpt från deras hemsida för 3 år sedan för ca 4000kr. Den är välanvänd men inga riktiga defekter, den blir snyggare om man tvättar den men jag har inte redskap till det hemma. Säljer pågrund av att den har inte använda på ett bra tag och tänker att någon annan kanske vill ha den. I sista bilden är de boxen och uppe i hörnet står de 2022 från min snap memories. Skriv för flera frågor❤️❤️
Zadig & Voltaire väska  - Säljer min Zadig väska har ej kvitto men den är äkta. Den har ett litet ”hål” vid inner facket men inget som märks av. Skriv om frågor !
Zadig & Voltaire  - Super fint skick, köpt på Boost.com för 3400kr.
 Zadig & Voltaire - Cool svart axelväska i quiltat skinn från Zadig & Voltaire med stjärnmönster, bred justerbar axelrem och silverfärgade metalldetaljer. Väskan har dragkedja både fram och bak samt ikonisk vinglogga framtill. Perfekt för att lyfta din outfit.
 Zadig & Voltaire
 Zadig & Voltaire - 0

Zadig & Voltaire

Storlek: NO SIZE
Kategori: Väskor
Färg: Svart
Skick: Mycket bra skick

3100 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Mycket fin bevarad väska, kvitto mm. Finns såklart och axelrem💗 hör av er för fler bilder!

Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mer från samma säljare
Visa alla
Stickad tröja  - Säljer denna stickade tröja från Vera Moda som knappt andvändts. Den är i storlek S
Stickad tröja  - Säljer denna stickade tröjan från Vera Moda då den inte kommer till andvändning.
Studentklänning/Konformationsklänning  - Säljer nu denna jätte fina klänningen från Gina trico som är perfekt till student,konformation eller skolavslutning. Den har inga täcken på andvändning, den är storlek 34 men passar även till 36-38 (lånad bild)💗
Bootcut jeans blåa och svarta  - Säljer dessa bootcut jeans som jag köpte från HM ett tag sedan men har inte fått andvändning av dem. Dem är i storlek 158 men passar mig som bär xs/s vanligtvis. (Slutsålda på hm hemsida)   Tsm-550 Enskild-300
Svart jeansjacka från Zara - Snygg svart jeansjacka från Zara. Bra skick, snygg passform
Mörkgrå blus med puffärmar - Säljer en stilren mörkgrå blus med puffiga trekvartsärmar och en lätt rynkad nederdel. Passar bra till både jeans och kjol.
Mörkblå offshoulder topp - Säljer en mörkblå offshoulder topp med rak halsringning från Ginatricot. Toppen har trekvarts ärmar och en enkel, stilren design som passar perfekt till jeans eller kjol.
Blus med volanger - Så söt blus med fina detaljer, går att ha på två sätt med armarna som man ser på bilderna. Har en liten kaffefläck på ärmen som jag inte tycker man tänker på. Storlek 34 men passar större också. Behöver strykas
Jeansjacka - Jeansjacka från zara, oversized
Jeansväst med knappar - Snygg jeansväst i ljusblå denim med markerad midja och silverfärgade knappar framtill. Andvänder 2 gånger och väldigt snygg!
Liknande annonser
Visa alla