Alla kategorier > Väskor
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Väska - Säljer min fina Sunny Graine handväska från Zadig & Voltaire i färgen noir, köpt för 4 245kr🤍 Väskan är äkta! Ser ut som ny utanpå, dock några sminkfläckar inuti väskan (se sista bilden)
Zadig&Voltaire väska - Mitt ex har lämnat kvar sin väska här för ett halvår sen så nu säljer jag den. Fås med både långt och kort axelband och väskan är i nyskick
Zadig väska  - Säljer min super fina Zadig&Voltaire, cosima krokodilpräglad. Yttre material är 100% kalvskinn! Köpte den för 8 månader sedan från Jackie Sthlm. Ny pris 5000kr. Inga defekter! Möts gärna i Stockholm så kontakta mig💞
Zadig väska - säljer denna då den inte kommer till användning, perfekt till sommaren skriv vid intresse och fler bilder
Zadig väsk - Säljer min kära zadig väska, använd flitigt och är iprincip i nyskick, skit snygg och man får plats med många grejer i💓
Zadig väska  - Ni säljer jag min zadig väska! Den är i bra skick. Ny pris är 5000 nu säljer jag den för 2900! ( Pris går att diskutera) Den har används mycket men har tagits väl hand om, den har endast några missfärgningar på några få pärlor.
Zadig väska - Säljer min Zadig väska som inte kommer till användning. Den är i väldig bra skicka och skinnet har inga defekter. Vet dock inte om väskan är äkta men i sånt fall väldigt lik! Skriv om ni har några frågor❤️
Zadig väska - Säljer min Zadig väska, den stora rock modellen. Bra skick.
Väska
Väska  - 89 Väska  - 90 Väska  - 91 Väska  - 92 Väska  - 93

Väska

Storlek: NO SIZE
Kategori: Väskor
Färg: Svart

2500 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Säljer min Zadig väska köpt från nk knappt använd

Amanda Gonzalez
Amanda Gonzalez
(2)
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mera från kategorin Väskor
Visa alla
valentino handväska - Valentino liknande handväska 💖 Har några defekter så kom privat för bild på dom.
Vinröd flätad clutch väska  - Säljer en vinröd flätad clutchbag med lång axelrem. Väskan har ett rymligt fack med dragkedja på insidan.
zadig / zadigvoltaire  - Säljer då den ej kommer t användning  Säljer en svart quiltad axelväska från Rebecca Minkoff med coolt hexagonmönster och silverfärgad kedjerem. Väskan har en snygg metallogo framtill och dragkedja längst ner. Perfekt för dig som vill .
Väska GinaTricot - Använd men i gott skick 🌸
Svart Balenciaga handväska i skinn - Cool svart handväska från Balenciaga i äkta skinn med silverfärgade metalldetaljer, dragkedja framtill och nitar. Kommer med extra axelrem och spegel. Perfekt storlek för det viktigaste och ger en edgy vibe till din outfit.
Handväska med FF-mönster - Säljer en ikonisk handväska med det klassiska FF-logomönstret i svart och brunt. Väskan har guldfärgade detaljer, kedjerem och en stor metallspänne framtill. Använd ett fåtal gånger och är i otrolig kvalitet! Dustbag tillkommer☀️
Vit handväska från Balenciaga - OBS, vet inte om de är äkta! Så därav priset. Snygg vit/beige  handväska med klassiska detaljer, flätat handtag och dragkedjor både fram och inuti.  Och lite smutsig.