Alla kategorier > Väskor
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Zadig och Voltaire väska  - Säljer denna snygga väskan då jag har köpt en ny väska så den kommer ej t användning l. Den är i mycket fint skick!!! Allt medföljer ❤️
Zadig Voltaire väska! - En super fin väska som endast är andvänd 1 gång. Vet inte om den är äkta eller inte💕
Zadig Voltaire väska - Hej! Säljer denna Zadig Voltaire väska. Använd fåtal gånger. Väskan heter "nano soft savage rock clutch".  Nypris: 3800 kr  (Bud pris går att diskutera)
Zadig & Voltaire väska - Jag säljer min zadigväska pga att jag inte använder den längre. Den är i en supersöt ljusrosa färg och har ett långt band man kan ha som crossbody (men som jag även tagit en tofs och virat runt bandet så man kan ha den på axeln också. Möts upp/ fraktar💓
Zadig & Voltaire väska - Jättefin väska i den lilla modellen! I väldigt fint skick🤍
Zadig & Voltaire väska  - Säljer min Zadig väska har ej kvitto men den är äkta. Den har ett litet ”hål” vid inner facket men inget som märks av. Skriv om frågor !
Zadig & Voltaire Väska - Svinsnygg Zadig & Voltaire väska. Den är äkta. Finns inte att få tag på denna modell längre. Passar till allt. Kan förekomma små defekter i form av skav, men inget som syns. Skriv för fler bilder eller om du har frågor.
Zadig & Voltaire väska - Hej jag kör en intresse koll på denna väskan. Den har slutat säljas på Zadig och säljs nu begagnat för mer än dom gick för innan så ville kika vad ni hade kunnat ge för den😀      Har dustbagen den kom med samt extra kedjan skriv gärna vid frågor😊
Zadig Voltaire väska
Zadig Voltaire väska - 89 Zadig Voltaire väska - 90

Zadig Voltaire väska

Storlek: NO SIZE
Kategori: Väskor
Färg: Rosa

800 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

🌼Väska i mycket bra skick, använd fåtal gånger. 🌼Nypris 3499kr

Emelie Andersson
Emelie Andersson
(5)
Senast aktiv: Denna vecka
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mera från kategorin Väskor
Visa alla
Beige och svart handväska - Snygg handväska  i beige canvas med svarta detaljer och handtag i skinn. Väskan har guldfärgade metalldetaljer och dragkedja upptill. Perfekt storlek för det viktigaste och har ett stilrent, klassiskt utseende med rund form.
Brun/vinröd flätad axelväska från Carin Wester - Säljer en brun/vinröd axelväska från Carin Wester i flätad design. Väskan har justerbar axelrem med knutdetaljer och är gjord i mjukt skinn. Perfekt storlek. Nästan aldrig använd!
Svart flätad handväska i skinn FRI FRAKT - Säljer en svart handväska med snygg flätad design och metallspänne upptill. Väskan är gjord i skinn och har ett rymligt fack som passar perfekt för smink och småsaker. Stilren och enkel att matcha med olika outfits.
Grå handväska  - Säljer en ljusgrå handväska med silvriga detaljer och dragkedja. Med väskan tillkommer även ett långt band som syns lite på sista bilden. Skriv för bättre bilder, frågor eller mått!
Silvrig handväska med detaljer - Silvrig handväska till orginalpris från Fashion med guldfärgade metalldetaljer och flera dragkedjor. Rymmer precis en MacBook.
Brun axelväska från YSL - Säljer en snygg brun axelväska från Saint Laurent i mjuk mocka med guldigt YSL-emblem framtill. Väskan har breda axelband och ett rymligt fack med innerficka och dragkedja. Perfekt för dig som gillar stilrena och lyxiga accessoarer.
Grå Go y datorfodral - Säljer en stilren grå datorfodral med det klassiska grafiska mönstret över hela väskan. Väskan har en smidig dragkedja upptill och är perfekt för att hålla ordning på dina viktigaste grejer. Ikonisk design som sticker ut. Säljer till bra pris. Vid snabb affär kan pris diskuteras. Snabb frakt!!!
Korallrosa ATP Atelier handväska - Säljer en snygg korallrosa handväska från ATP Atelier med unik scrunchie-handtag och avtagbar axelrem. Väskan är tillverkad i slätt skinn och har guldfärgade metalldetaljer. Designen är stilren med en asymmetrisk lock och kompakt form, perfekt för att lyfta din look.