Alla kategorier > Mode > Väskor
Zadig & Voltaire Väska
Zadig & Voltaire Väska - 89 Zadig & Voltaire Väska - 90 Zadig & Voltaire Väska - 91

Zadig & Voltaire Väska

Storlek: Standard
Kategori: Väskor
Färg: Blå

1800 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Mörkblå Zadig & Voltaire väska inköpt online för några år sedan. En super fin väska som jag idag däremot inte får använding utav. Det är den vanliga/större storleken av modellen. Ny pris 360 €. Jag har orderbekräftelse etc.

Anna Charlotte
Anna Charlotte
(1)
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla
Zadig & Voltaire väska - Säljer min älskade sunny väska som tyvärr inte kommer till användning längre.   Köpt förra sommaren i Cannes och väskan i sig är i väldigt bra skick men silvret har ändrat färg på vissa ställen men inte alls märkbart! Ny pris 4 300
 Zadig & Voltaire väska - Blå-grå mocka väska från Zadig & Voltaire med en silverfärgad kedja (finns även ett svart brett axelband i skinn). Väskan är ca 27 cm bred och 17 cm hög.
Zadig & Voltaire väska - Populär axelväska från Zadig & Voltaire i en unik blå färg. Medföljer äkthetsbevis och dust bag.
Blå väska från Zadig & Voltaire - Supper fin blå quiltad axelväska från märket Zadig & Voltaire med kedjerem. Väskan har dragkedja, magnetknappar och en ficka på baksidan. Rymmer mycket men inte för stor.
Zadig & Voltaire väska! - Zadigväska i ormskinnsimitation! Måtten är 27x13x2. Jag har inte använd väskan särskilt mycket så skulle säga att skicket ändå är bra. Bilderna är rättvisande så kolla på dom!! Inuti det största facket finns en blå liten fläck från en penna men det är ingenting som syns alls!
Zadig & Voltaire  - Intressekoll på denna sjukt fina väskan från Zadig & Voltaire som inte kommer till användning. Väskan är helt slutsåld! Lite märken på väskan därav kan priset diskuteras:) Skriv gärna privat om bilder eller frågor. 💕 Den har lite märken
Zadig & Voltaire väska  - Zadig & Voltaire väska i modellen Rock i blå mocka. Använd men i mycket bra skick. Mockan är lite blekare på utsidan än insidan. Finns två axelband, en lite kortare kedja och en längre i svart läder. Köpte den för runt 3600kr, säljer den för 1950kr.
Zadig & Voltaire väska - Säljer nu min otroliga Zadigväska. Den är köpt 2022 på butiken i Stockholm. Kommer tyvärr inte till användning längre. Den är sparsamt använd så i princip som ny! 🩷🍸👜
Andra annonser från Väskor
Visa alla
Liten clutch-väska - Handgjord liten clutch-väska.  Du får själv välja mönster antingen blommigt, bubbligt eller rakt. Sen får fam även välja färg själv.💘 Måttet på väskan är 15x15cm på breddeb och 13 cm hög.
Virkad, mörkgrön clutch-väska - Säljer en egen-virkad clutch-väska! Den är i t-shirts material och i en mörkgrön färg. Se mått på bild! Skriv om du har frågor! :)
Zadig väska - Har ej äkthetsbevis, men har köpt den här på Plick som äkta. Pris kan diskuteras, vill bli av med den där av lågt pris💕inga defekter
2026 trendig väska i mockaimitation  - Helt ny och oanvänd I en fin mörkbrun mockaimitation med guldiga detaljer. Två sidofickor och en liten innerficka  Storlek: Small Bredd: 30 cm  Går att hämta upp i Göteborg.
Väska  - Väska med kedja
Handväska  - Säljer en snygg handväska i blått denimtyg med ikoniskt monogrammönster. Väskan har guldfärgat lås, beige och rött skinnhandtag samt gul insida. Perfekt storlek för det viktigaste och en riktigt cool detalj till din outfit. Väskan är helt ny inköpt alltså aldrig använd.
brun axelväska  - Säljer en brun axelväska  med klassiskt monogrammönster och guldfärgad kedja. Väskan är tillverkad med dragkedja upptill. Perfekt storlek för det viktigaste och en riktig ikon i garderoben.
Tjej väska - En fin svart tjej väska i färgen svart.