Alla kategorier / Mode / Väskor
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Zadig & Voltaire  - Säljer denna as snygga Zadig & Volataire clutchen. Säljer då den inte kommit till användning. Endast använd 1 gång men hänger nu mera bara i garderoben. Köpt på Zadig & Voltaire egna hemsida. Dustbag följer såklart med! Köpt för 4100kr
Zadig & Voltaire - Snygg svart axelväska i skinn med en cool kedjerem och en unik vingdetalj i silver på framsidan. Väskan har en dragkedja och nitar längs kanterna som ger en edgy look. Perfekt för att lyfta din outfit! Det följer med en rem till till väska. Kvitto finns.
Zadig & voltaire  - En jätte fin Zadig väska 🩷knappast använd förösker sälja min systers eftersom jag också har en lånar hon bara den💞ordinarie priset är 3 595kr
Zadig & Voltaire - Zadig väska i väldigt bra skick, såklart äkta. Dustbag medföljer. Några skönhets fläckar finns på insidan av väskan (se bild 4).
Zadig & Voltaire - Säljer nu min Zadig väska.  Inköpt i april 2023. Den är i gott skick.   Äkthetsbevis och dustbag finns 🤍nypris: 3265. 🤍  Köparen står för frakten 🩷 Både långt och kort band tillkommer!
Zadig & Voltaire  - Super snygg väska som passar till allt, har änvänt ett par gånger men ser ändå väldigt fräsch ut.
Zadig & Voltaire väska - Zadig & Voltaire väska som inte kommer till användning längre. Den har använts och har några slitningar men är fortfarande i bra skick. Dustbag finns. Köpt för runt 3000kr. Skriv för egna bilder, pris kan sänkas för snabb affär!
Zadig & Voltaire handväska - Säljer min 3år gammal original Zadig väska. Den är äkta köpt från deras hemsida för 3 år sedan för ca 4000kr. Den är välanvänd men inga riktiga defekter, den blir snyggare om man tvättar den men jag har inte redskap till det hemma. Säljer pågrund av att den har inte använda på ett bra tag och tänker att någon annan kanske vill ha den. I sista bilden är de boxen och uppe i hörnet står de 2022 från min snap memories. Skriv för flera frågor❤️❤️
Zadig & voltaire väskan
Zadig & voltaire väskan  - 89 Zadig & voltaire väskan  - 90 Zadig & voltaire väskan  - 91

Zadig & voltaire väskan

Storlek: NO SIZE
Kategori: Väskor
Färg: Svart

3200 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Säljer den här super fina Zadig väska, då den inte har kommit till användning. Har använts få tal gånger så är i JÄTTE bra skick💗💗

Amanda
Amanda
Senast aktiv: Denna vecka
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mer från samma säljare
Visa alla
Mörkblå jeans från G-Star RAW - Säljer ett par snygga mörkblå jeans från G-Star RAW. Storlek 26/32, skulle säja passar som en xs/s. Perfekta för både vardag och fest! 🕺
Mörkblå topp med volang från Gina Tricot - Supersöt mörkblå topp från Gina Tricot med korta ärmar, smockad framsida och volangkant nedtill. Perfekt för dig som gillar en enkel men ändå trendig stil. Tillverkad i mjukt material som känns skönt mot huden.
Marinblå träningstshirt - En mörkblå tränings t-shirt. Stretchigt funktionsmaterial som passar perfekt för träning och aktivitet.
Beige kortkjol med spets och rosett - Supersöt beige tubtopp med bred ribbad kant upptill och en dekorativ rosett framtill. Perfekt för varma dagar.
Grå stickad tröja Colours of the World - Mysig grå stickad tröja från Colours of the World.
Liknande annonser
Visa alla