Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Rosa skinn väska - Jätte snygg väska i rosa skinn. (Inte äkta)Säljer då den inte kommer till användning. Är i jätte fint skick, jätte fin färg och perfekt storlek . Köp direkt du kommer inte ångra dig. Om du har några funderingar är det bara att fråga på😇
Rosa väska - Jättefin rosa väska från NA-KD och inte använd alls många gånger så den kommer i väldigt gott skick. Den finns inte på hemsidan längre men originalpris är 449 så säljer den för 200.
Rosa väska  - Liten hand väska aldrig ansvälld ifrån Lindex
Söt rosa väska - Säljer mina fina rosa väska som aldrig kommit till användning. Den är stor och rymlig du får plats mer nästan halva livet i den! Älskar färgen men den tar bara plats nu
rosa väska! - super söt rosa axelväska!
Rosa väska🩷 - Säljer denna skit coola sirisrosa väskan, märket står i andra bilden. Den är lite sliten (har några märken) men färgen är Såå snygg🩷köpare står för frakt. Kp för frågor.
❤️marree❤️
❤️marree❤️
Rosa skinn väska
Rosa skinn väska  - 89 Rosa skinn väska  - 90 Rosa skinn väska  - 91

Rosa skinn väska

Storlek: Medium
Kategori: Väskor
Färg: Rosa

129 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Säljer min supersnygga väska i äkta skinn, färgen är supercool och passar till d mästa. Köpt för 699! (Frakt ingår ej)

Mera från kategorin Väskor
Visa alla
Snygg beige Q Classic Boston bag! - Snyggaste beigea handväskan i äkta läder från Marc by Marc Jacobs. Den ikoniska modellen Q Classic Boston Bag! En populär och eftertraktad vintagemodell med gulddetaljer och dubbla handtag. Väskan är i fint skick, lädret är helt utan repor eller hål. Finns ett märke på undersidan, se bild. Kolla alla bilder och skriv frågor om du är osäker på något!🤍  Det här är en tidlös modell som inte längre finns att köpa, vilket gör den extra eftertraktad. Perfekt för dig som vill ha en stilren tidlös väska
Svart och beige bucket bag med snörning - hm liknade väska.
Ysl väska - Väska frånYSL. Endast använd fåtal gånger, pris kan diskuteras!
Handväska  - Handväska
Väska från by malene Birger  - Sueprfin väska från by malene Birger i modellen GRETAH❤️ se mått sista bilden
Balenciaga svart handväska med guldknappar - Balenciaga city bag. Super fint skick för att vara vintage. Lite slitningar på kanterna men i övrigt jätte fin. Har inte kvitto eller dustbag dessvärre!💞💞💞 hör av er för frågor🫶🏼 finns på vestiare oxå där äkthets kontroller görs!
Becksondergaard - Jättefin väska från beck söndergaard. Tryck på köp nu 🫶🏽
Beige handväska från Gucci med kedja - Snygg handväska från Gucci i beige och brunt med klassiskt GG-mönster. Väskan har guldfärgad kedja, ljusbeiga skinn-detaljer och dragkedja upptill. Inuti finns ett fack med präglad Gucci-logga. Perfekt storlek för det viktigaste och med justerbar axelrem.