Alla kategorier > Väskor
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Zadig & Voltaire Väska - Säljer min skit snygga och populära Zadig & Voltaire Rock Nano väska! Den är perfekt storlek och man får precis plats med en telefon + annat. Den är svart med krokodil mönster och har 3 fack.
Zadig & Voltaire väska - Säljer denna Zadig & Voltaire väska. Skickas med dustbagen.  Köpt på Boozt, finns orderbekräftelse som bevis på dens äktenhet.  Nypriset är 4000, kan köpas direkt för 1450. Priset kan diskuteras. Den är i fint skick men lite missfärgning på några pärlor💕
Zadig & Voltaire väska  - Säljer nu min fina Zadig & Voltaire väska då den inte kommer till användning längre💘Nypris ca 4000kr🌟 Väskan har inga skador, men täcken på användning finns!
Zadig & Voltaire väska - Sunny Xs Stud Bag. Superfin handväska med avtagbar axelrem och små handtag. Andvänd ett fåtal gånger och i nyskick, inga defekter. Inköpt på Jackie
Zadig & Voltaire väska - Säljer min jättefina Zadig väska! Den är en äldre modell så den har den gamla loggan på framsidan, tycker att den är finare. Använt men fint skick! Skriv om du har några frågor, pris han diskuteras 💕
Zadig & voltaire sunny - Ascool väska från zadig i modellen sunny storlek xs! Unikt och limited edition mönster i leopard! Rätt sliten på baksidan men annars toppenskick! Pris går att doskutera☺️
Zadig & voltaire plånbok - Zadig & voltaire plånbok, aldrig använd så den är som ny!💕  Ny pris: 1150kr. Mitt pris: 700kr (Pris kan diskuteras)
Zadig & Voltaire väska - Säljer denna Zadig & Voltaire väska. Skickas med dustbagen. Köpt på plick, hon hadde kvitto. Nypriset är 3999, kan köpas direkt för 2999. Jag vet inte om det är 100% äkta Priset kan diskuteras. Den är i ny skick Jag köpte den till min flickvän men hon…
Zadig & Voltaire
Zadig & Voltaire  - 89 Zadig & Voltaire  - 90 Zadig & Voltaire  - 91 Zadig & Voltaire  - 92 Zadig & Voltaire  - 93

Zadig & Voltaire

Storlek: Mini
Kategori: Väskor
Färg: Guld

650 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Super fin gulig liten Zadig väska men gula och blåa detaljer. Man får med två kedjor. 1 längre crossbody kedja och en kortare. Man kan även ta av båda banden och använda den som en clutch. Väskan är i nyskick.

Jolie Karlsson
Jolie Karlsson
(1)
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mera från kategorin Väskor
Visa alla
Bershka Bowlingväska! - En så snygg Mini Bowlingväska från Bershka! Ser ut som en liten city bag! Använd mycket men fint skick! Inga defekter utom en tråd som sticker ut, ett pytteskav på ena sidan under men syns knappt. Även att lilla dragkedjan är dock seg, vet inte om den fastnat eller ska vara så. Ska rengöra insidan ännu mer och längre band följer såklart med! ❤️❤️
Mönstrad kuvertväska från BeckSöndergaard - Använd gärna köp nu! Kan skicka imorgon och den 14 december💗
Grå/beige guld väska vintage style y2k 2000s - Snygg grå axelväska i skinnimitation med guldfärgade metalldetaljer, dragkedja och dekorativa nitar. Väskan har både handtag och justerbar axelrem samt flera fack inuti. Perfekt för dig som vill ha en stilren och trendig väska med coola detaljer.
  Saint Laurent axelväska - Snygg svart axelväska från Saint Laurent med quiltad design och guldiga kedjor. Väskan har YSL-logga i guld på framsidan och är tillverkad i skinn. Perfekt storlek för det viktigaste och ger en lyxig vibe till din outfit.
Marc Jacobs Röd Handväska  - Eftertraktade väskan från Marc Javobs Cool röd handväska från Marc Jacobs med silverfärgad metallbricka framtill. Väskan är gjord i mjukt skinn och har både handtag och avtagbar axelrem med metallspännen. Snygga detaljer och en rundad, rymlig form som sticker ut. Lite smutsig i kanter i väskan men skit bra skick annars, be om mer bilder. 100% läder från ko, cowleather
Lyxig beige väska  - Oanvänd , Snygg shoppingväska, skolväska  eller weekend bag , kommer förpackad
YSL,, Saint Laurent väska  - Säljer denna väska köpt från Plick för några år sedan, har inget äktahetsbevis där av priset , inget som tyder på att den e fejk men säljer för 2000kr o den är bra skick
Beige axelväska  med kedja - Snygg beige axelväska med klassiskt GG-mönster och guldfärgad kedjerem. Väskan har detaljer i skinn och dragkedja upptill. Perfekt storlek för det viktigaste och ger en lyxig touch till din outfit.