Alla kategorier > Mode > Väskor
Beige quiltad axelväska med kedja
Beige quiltad axelväska med kedja - 0 Beige quiltad axelväska med kedja - 1 Beige quiltad axelväska med kedja - 2

Beige quiltad axelväska med kedja

Storlek: mella
Kategori: Väskor
Märke: Zara
Färg: Beige
Skick: Bra skick

90 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Snygg beige axelväska med quiltat mönster och guldfärgad kedjerem. Väskan har ett stilrent metallband på framsidan och praktiskt innerfack med dragkedja. Perfekt storlek för det viktigaste och ger en classy vibe till din outfit.

Emilia❤️
Emilia❤️
(1)
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla
Beige quiltad axelväska med kedja - helt ny obegagnad väska, jättebra läder . Skriv för mer bilder
Beige quiltad axelväska med kedja - Snygg beige axelväska med quiltat mönster och en rejäl guldfärgad kedja som axelrem. Väskan har ett praktiskt magnetlås och ett rymligt inre fack. Perfekt för att ge din outfit en stilfull touch. Kan gå ner i pris vid snabb affär💖
Beige quiltad axelväska med kedja - Snygg beige axelväska med quiltat mönster och coola nitar. Väskan har en elegant kedja som axelrem och är perfekt för både vardag och fest. Den är i mycket bra skick och ger en lyxig touch till vilken outfit som helst.
Beige quiltad axelväska med kedja - Säljer en beige axelväska med quiltat geometriskt mönster och snygg kedja i plast och metall. Väskan har en rektangulär form och ett coolt metallspänne framtill. Perfekt för dig som gillar trendiga detaljer och stilren design.
Beige quiltad axelväska med kedja - Snygg beige axelväska med quiltat mönster och silverfärgad kedja. Väskan har en praktisk stängning med ett metallspänne framtill. Perfekt för att ge en stilren touch till din outfit.
Beige quiltad axelväska med kedja - Snygg beige axelväska med quiltat mönster och en chunky guldfärgad kedja som axelrem. Väskan har en dragkedja upptill och en stilren, rektangulär form. Perfekt för att lyfta din outfit med en cool detalj. Väskan har fått svarta fläckar lite här och där vet inte om det går bort o tvättmaskinen 💕
Andra annonser från Väskor
Visa alla
By malene Birger väska - Snygg svart kuvertväska från By Malene Birger. Väskan är använd ett fåtal gånger och är fortfarande i mycket bra skick. Inköpspris: 900 kr. Säljer för 700
Svart Zadig & Voltaire handväska - Säljer en svart sunny bag från Zadig & Voltaire i skinn med silverfärgade detaljer och dubbla dragkedjor framtill. Väskan har både handtag och avtagbar axelrem, samt den ikoniska loggan i metall på framsidan. Perfekt storlek för det viktigaste. Köpt för 5000kr och är ganska andvänd, men ändå i ett väldigt bra skick. Kommer även med Zadig & Voltaire påsen som visas på bilden. Detta har varit min älsklings väska länge och jag lovar er man får plats med ALLT I DEN!!
svart hand väska - säljer denna väska då den inte kommer till användning. första bilden är lånad, de andra egen tagna!! kontakta vid frågor ❤️❤️
Malene Birger Väska  - Stilren kuvertväska i svart och beige med ett grafiskt rutmönster. Väskan har dragkedja upptill och detaljer i guld. Perfekt att bära till middagen eller när du vill ha med det viktigaste.
By Malene Birger väska - Säljer nu min Malene Birger väska då den inte kommer till användning! Finns defekter i handtagen vilket är väldigt vanligt på just dessa men annars inga skavanker!🖤
 Alma handväska -  Väskan har guldfärgade metalldetaljer, dubbla handtag och en hängande tag. Tillverkad i canvas med detaljer i mörkbrunt skinn. Perfekt för dig som vill ha en ikonisk och stilren accessoar.
Svart bucket väska HM - Nyskick💗
Valentino väska med kedjehandtag - Snygg svart väska från Valentino med silverfärgade kedjehandtag och dekorativ V-detalj framtill. Väskan har en elegant tofs i metall och är tillverkad i skinnliknande material. Perfekt accessoar för att lyfta din outfit. Köpt från Valentino, använts ett par gånger 🖤