Alla kategorier > Väskor
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Handväska zara - Jätte fin slutsåld handväska som är ifrån zara. Använd 5-10 gånger nyskick. Säljer då jag inte använder längre 🤗🤗
Handväska från ZARA - Populär handväska från Zara som inte går att köpa längre. Sparsamt använd. Dragkejdorna kan dras upp så får väskan en annan look.
Handväska från Zara - Säljer min svarta handväska från Zara med ”pärlor”. Dragkedjan behöver bytas då den tyvärr inte går att stänga. ”Silvret” har även lossnat lite från kedjan men inget man tänker på alls!! 🖤
Svart handväska från Zara - Snygg svart axelväska från Zara
Svart handväska från Zara - Stilren svart handväska från Zara i mocka med silverfärgade nitar längs kanterna. Väskan har haft en avtagbar kedja men fästet har lossnat. Kan skicka med kedjan om någon skulle vilja de. Insidan har flera fack och en extra ficka med dragkedja. Perfekt för att bära det viktigaste. Bra skick!!
Zara handväska - Hej!! Jag säljer min superfina väska från Zara. Endast använd vid fåtal tillfällen💕💕 Det är bara att höra av sig om ni har frågor!
Zara handväska - En jättesnygg handväska ifrån Zara med silver detaljer, går att göra bandet långt å kort, 4st fack och går att dra dragkedjan så att väskan blir bredare så de får plats mer grejer. Köpte för ungefär 500kr men kommer inte till användning längre så tänkte sälja nu☺️
Zara handväska
Zara handväska  - 89 Zara handväska  - 90

Zara handväska

Storlek: NO SIZE
Kategori: Väskor
Märke: Zara
Färg: Svart

120 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Liten handväska från zara med tre fack, knappt använd och i fint skick. ✨

Klara
Klara
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mera från kategorin Väskor
Visa alla
Handväska - KLICKA PÅ KÖP NU! så fin och populär, gör varje outfit snyggare ❤️‍🔥❤️‍🔥 asball färg, små tecken på användning men inget man tydligt ser, axelband medföljer!
Brun och beige bucket bag med snörning - Snygg bucket bag i brunt skinn och beige canvas med cool snörning upptill. Väskan har både handtag och axelrem, samt dekorativa sömmar och guldfärgade detaljer. Perfekt för dig som vill ha en trendig och praktisk accessoar. Lånad bild, säljer inte under 420!
Brun/khaki handväska med gulddetaljer - Snygg handväska med guldfärgade detaljer och dragkedjor framtill. Väskan har både handtag och en lång axelrem som går att ta av. Mått finns på bilderna och passar perfekt till alla dina essentials. Pris går att diskutera💞
Väska - Snygg väska! Köpte för ca 600 på Glitter🤩🤩
Zadig liknande väska - Zadig liknande handväska i skinnimitation med två rejäla handtag, dragkedjor framtill och en snygga silverfärgade detaljer. Den har ett rymligt fack med innerfickor och beige foder. Perfekt storlek för det viktigaste och ger en edgy vibe till din outfit. Använd ca 2 gånger
Svart axelväska i skinnimitation - Säljer en svart jätte fin handväska från Swedora. Det är den större modellen (storlek 30). Väskan är aldrig använd och är i nytt skick. Jätte bra med utrymme och bra material. Axelband ingår så det går att välja längd på väskan.
Zadig väska liknande - Cool svart handväska i skinnimitation med två handtag och avtagbar axelrem. Väskan har silvriga dragkedjor framtill och en snygg vingdetalj i metall med små stenar. Perfekt storlek för mobilen, plånboken och lite smink.
Axelväska - Supersnygg svart axelväska helt ny och oanvänd, allt som visas i bilden medföljer, skickas inom 24 timmar.