Alla kategorier / Mode / Väskor
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Blå quiltad axelväska med guldkedja - Säljer en snygg blå quiltad axelväska med guldfärgad kedja och vridlås framtill. Väskan har en stilren design och är perfekt för att lyfta vilken outfit som helst. Kedjan kan bäras både enkel och dubbel för olika look.
Kornblå axelväska med guldkedja - Snygg kornblå axelväska i skinnimitation med stilren fyrkantig form. Väskan har en lång guldfärgad kedja som axelrem och ett elegant guldfärgat lås framtill. Perfekt storlek för det viktigaste och ger en cool touch till din outfit.
Blå axelväska med kedjedetaljer - Snygg blå axelväska med silverfärgade kedjor som axelremmar och dekorativa nitar längs kanterna. Perfekt för att ge din outfit en cool touch.
Svart quiltad axelväska med guldkedja - Snygg svart axelväska i quiltad design med guldfärgad kedja och låsdetalj. Väskan har ett stilrent mönster i diagonala ränder och är tillverkad i skinnimitation. Perfekt storlek för det viktigaste och ger en lyxig känsla till din outfit.
Blå och beige axelväska med kedja - Snygg axelväska i blått och beige med flätad design. Väskan har en elegant kedjerem och dragkedja upptill. Perfekt för att ge din outfit en stilfull touch.
Svart quiltad axelväska med guldkedja - Snygg svart axelväska med quiltat mönster och elegant guldkedja. Väskan har en stilren design med en praktisk storlek för att bära dina nödvändigheter. Perfekt för att ge din outfit en lyxig touch.
Blå jeans axelväska med guldkedja
Blå jeans axelväska med guldkedja - 0 Blå jeans axelväska med guldkedja - 1

Blå jeans axelväska med guldkedja

Storlek: NO SIZE
Kategori: Väskor
Märke: Zara
Färg: Blå
Skick: Nytt skick

399 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Snygg axelväska i blått jeanstyg med en chunky guldfärgad kedja som detalj. Väskan har en mjukt rundad form och blå kantband. Perfekt för dig som vill ha en trendig och stilren accessoar till din outfit. HELT NY!!!

theatea
theatea
(3)
Senast aktiv: Idag
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mer från samma säljare
Visa alla
Svarta bootcut jeans - HELT NYA!! St 28/32
Röd  kuvertväska i skinn - Supersnygg röd kuvertväska i quiltat skinn med guldfärgad kedja och klassisk. Kommer med originalbox, dustbag och äkthetskort. Perfekt storlek för det viktigaste och ger en lyxig touch till din outfit.
Beige shoppingväska  - Stilren shoppingväska  beige linnematerial med stora svarta. Väskan har snygga bambuinspirerade handtag och en matchande axelrem. Perfekt för dig som vill ha en trendig och rymlig väska med exklusiv känsla.
Ch@nel 25 bag - Stainless detaljer, aldrig använd fejk mocka.
 Ch@nel 25 handväska - Helt ny, med dammväska. Stainless detaljerat, läder och mock
 Ch@nel solglasögon - Helt nya, med box, kort.
Liknande annonser
Visa alla